Google Chrome tehdidi

Mahmutcan19055

Picopat
Daha fazla  
Samsung A73 telefon kullanıyorum Google Chrome girdim. Teknosa yazdım fotodaki kısım geldi ilk 3 4 numarayı aradım hiçbir sorun yok ama beşinci ya da altıncı numarayı ara kısmına basınca arama yaparken bildirim paneli yani yukarıda saatin yanındaki bildirim paneline uyarı geldi yuvarlak bir şey, korktum tedirgin oldum. Telefonuma saldırı mı yapıldı? Casus mu var neden o şey geldi gitti anlamadım diğer numaraları aradım sorun yok ama o numarayı ara deyince ararken geldi sorun nedir? Tıkladığım kısım kötü bir kısım mıydı? Neden o rahatsız edici uyarı ya da simge geldi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230223_211133_Chrome.jpg
    Screenshot_20230223_211133_Chrome.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung A73 telefon kullanıyorum Google Chrome girdim. Teknosa yazdım fotodaki kısım geldi ilk 3 4 numarayı aradım hiçbir sorun yok ama beşinci ya da altıncı numarayı ara kısmına basınca arama yaparken bildirim paneli yani yukarıda saatin yanındaki bildirim paneline uyarı geldi yuvarlak bir şey, korktum tedirgin oldum. Telefonuma saldırı mı yapıldı? Casus mu var neden o şey geldi gitti anlamadım diğer numaraları aradım sorun yok ama o numarayı ara deyince ararken geldi sorun nedir? Tıkladığım kısım kötü bir kısım mıydı? Neden o rahatsız edici uyarı ya da simge geldi
Mikrofonunuzun kullanıldığına dair bir bildirim olabilir?

Anlamadık hocam ne demek istemiştiniz?
Simge tam olarak neydi?
konum kullanımı veya verdiğiniz izinlerden kaynaklı kullanılan bir özelliğin simgesi olabilir.
bu gibi sorunlar yaşamamak için sizide iphone davet ediyoruz.
Android tehlikeli.

Hayır, önemli birşey yok. Tekrar tıkla ve ne gördüğünü anlat :D

@Luminous Valentine
Anlamadık hocam ne demek istemiştiniz?
Simge tam olarak neydi?
konum kullanımı veya verdiğiniz izinlerden kaynaklı kullanılan bir özelliğin simgesi olabilir.
bu gibi sorunlar yaşamamak için sizide iphone davet ediyoruz.
Android tehlikeli.
Simgeyi hatırlamıyorum sadece bir şey belirdi kayboldu kuzenin telefondan denedim gelmedi o uyarı

Haftalarca, aylarca "virüs, korkuyorum" diye konu açmışsın bu telefon için. Verseydin servisine bu kadar korkuyorsan.
Kardeşim telefon değiştirdim dmksksks a73 aldım

Hayır, önemli birşey yok. Tekrar tıkla ve ne gördüğünü anlat :D
Tekrar tıklamak değilde aynı şeyi kuzenin telefonda uyguladım bildirime bir şey gelmedi bir sorun oluşmadı anlamadım ki çözemedim

@Luminous Valentine

Simgeyi hatırlamıyorum sadece bir şey belirdi kayboldu kuzenin telefondan denedim gelmedi o uyarı

Kardeşim telefon değiştirdim dmksksks A73 aldım

Tekrar tıklamak değil de aynı şeyi kuzenin telefonda uyguladım bildirime bir şey gelmedi bir sorun oluşmadı anlamadım ki çözemedim

Hocam gerçekten korkuyorsanız Kaspersky satın alın yıllık olarak 7 24 korunun virüs bu kadar korkutmasın sizi.

Geri
Yukarı