Google Chrome uzantı virüsü nasıl silinir?

sallamaasyon

Decapat
Daha fazla  
Kardeşim MP3'ten şarkı indireceğim diye virüs indirmiş uzantıyı kaldır diyorum .kapatıp actıgımda tekrar acılıyor bircok uygulamayla taradım bir şey cıkmadı Google sıl baştan dosyalarına kadar sildim yine yükledim. Aynısı oluyor çözebilecek biri var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (119).pngvsdfsvfdasfdsvfdasfd.png
    Ekran Görüntüsü (119).pngvsdfsvfdasfdsvfdasfd.png
    319,3 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam malware programını yükledim algılamadı dediğini de yapmıştım uygulamalarda da gözükmüyor uygulama Google'nin bütün her şeyini sil baştan tekrar yükledim ama devam ediyor format atmayı düşünüyorum.

Avast ve kasperqsky indirip taradın mı malware programı diyorsun ben Malwarebytes anlıyorum, ayarlardan son indirdiğiniz uygulamaya bak supheli ise sil.

Kanka bir de IObit uninstaller diye program var ben ISO dosyasını silmek için kullanıyordum bilgisayardaki dosyaları uzantıları ve uygulamaları yok ediyor.
İndirip bir de oradan sil. Silmeden evvel uzantının ayrıntılarına bak ve kaynağını öğren asıl uygulamayı bulursan aratıp silebilirsin ve bu sayede sildiğinde tekrar yüklenmez. Hiçbiri işe yaramadıysa o zaman benden bu kadar ya format at ya da bekle bellki buraya daha bilgili birisi gelirse belki sorununu çözebilir.
Ama bir de iyi yandan bak garip bir tarayıcın oldu ve seni bırakmıyor bence bu bir aşk.
16720816457307914941712598106056.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı