Google destek ile nasıl iletişime geçilir?

yekizm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Z590 Aorus Ultra Anakart
İntel i5-10600KF İşlemci
Asus Tuf Gaming Rtx 3060 Tİ V2 OC Ekran Kartı
3000 MHZ CL 15 32 GB RAM
Merhaba, bugün YouTube kanalım ve mailim çalındı telefon numaram ikincil e postam dahil değiştirilmiş. Google ile iletişime nasıl geçebilirim bir bilgisi olan var mı mail olarak? Hesabın bana ait olduğunu %100 kanıtlarım fakat hiçbir mail adreslerini bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün YouTube kanalım ve mailim çalındı telefon numaram ikincil e postam dahil değiştirilmiş. Google ile iletişime nasıl geçebilirim bir bilgisi olan var mı mail olarak? Hesabın bana ait olduğunu %100 kanıtlarım fakat hiçbir mail adreslerini bulamıyorum.
  • 1. Adım: g.co/recover adresinden Hesap Kurtarma Aracı'nı ziyaret edin.
  • 2. Adım: Şu anda oturum açmış olduğunuz cihazdan veya daha önce hesapla kullandığınız cihazdan kurtarma işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.
  • 3. Adım: Kurtarma seçenekleri ayarladıysanız bunları kullanmanız istenecektir.
  • 4. Adım: Tüm soruları bilginiz dahilinde en iyi şekilde yanıtlayın. Soruları cevaplamanız istenmeden önce kurtarma seçeneklerine hâlâ erişiminiz olduğundan emin olmak için size bir doğrulama kodu gönderilir.
  • 5. Adım: Herhangi bir kurtarma seçeneği ayarlamadıysanız size ulaşmak için kullanabileceğimiz bir iletişim e-posta adresi sağlamanız istenecektir. İletişim e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderilecektir.
  • 6. Adım: Doğrulama kodunu dikkatlice ekrana girin.
  • 7. Adım : "Bu kişinin siz olduğunu doğrulayamadık" diyen bir mesaj alırsanız, "1. Adım"a dönerek kurtarma işlemini tekrar denemeniz gerekir. Lütfen olabildiğince fazla bilgi verin.
Hesabınızı kurtarmak için izleyebileceğiniz tek yolun bu olduğunu lütfen unutmayın. Bu adımlardan herhangi birini tamamlamada sorun yaşarsanız, Yardım Merkezimizde hesap kurtarma adımlarını tamamlamak için ipuçlarını bulabilirsiniz.

Maalesef yok. Google One üyeleri için destek sistemi var ama onda da YouTube desteği sunulmuyor.

Hocam YouTube çalındıysa zaten Google hesabıda çalınmış demektir. Ama iletişime geçmenin yolu yok.

• 1. adım: g.co/recover adresinden hesap kurtarma aracı'nı ziyaret edin.
  • 2. adım: şu anda oturum açmış olduğunuz cihazdan veya daha önce hesapla kullandığınız cihazdan kurtarma işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.
  • 3. adım: kurtarma seçenekleri ayarladıysanız bunları kullanmanız istenecektir.
  • 4. adım: tüm soruları bilginiz dahilinde en iyi şekilde yanıtlayın. Soruları cevaplamanız istenmeden önce kurtarma seçeneklerine hâlâ erişiminiz olduğundan emin olmak için size bir doğrulama kodu gönderilir.
  • 5. adım: herhangi bir kurtarma seçeneği ayarlamadıysanız size ulaşmak için kullanabileceğimiz bir iletişim e-posta adresi sağlamanız istenecektir. İletişim e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderilecektir.
  • 6. adım: doğrulama kodunu dikkatlice ekrana girin.
  • 7. adım: "bu kişinin siz olduğunu doğrulayamadık" diyen bir mesaj alırsanız, "1. adım"a dönerek kurtarma işlemini tekrar denemeniz gerekir. Lütfen olabildiğince fazla bilgi verin.
Hesabınızı kurtarmak için izleyebileceğiniz tek yolun bu olduğunu lütfen unutmayın. Bu adımlardan herhangi birini tamamlamada sorun yaşarsanız, yardım merkezimizde hesap kurtarma adımlarını tamamlamak için ipuçlarını bulabilirsiniz.

Güvenli olmayan uygulamadan Google hesabı açıldı uyarısı gonderiyorsunuz. Benim kendi adıma olan 2. bir telefon numaram var; bu numaramı eşim kullanıyor. Kendi adıma olan numaralar sistemde kayitlidir. Uyarı gönderilmesini anlamis degilim.

Geri
Yukarı