Google domain alındıktan sonra hosting almak gerekli mi?

patrikk

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Pano Montörlüğü - Otomasyon
Merhaba dostlar, Google domain üzerinden bir domain aldım sanırım hosting almam gerekiyor. (kusura bakmayın bu konuda cahilim) aldığım siteme web içeriğini yüklemek isteyince (HTML, CSS, JS dosyaları) bunları sadece embed olarak ekleyebiliyorum. Siteye uygulayamıyorum ve sitemi düzenlemek isteyince beni Google Sites'e atıyor. Ekstra olarak hosting mi almam gerekiyor bu işlem için? Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum iyi bir gece diliyorum herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir site oluşturacaksınız? Github'a bağlayıp, hostingsizde işlem yapabilirsiniz sadece dist dosyalarını atacaksanız.

Nasıl bir site oluşturacaksınız? Github'a bağlayıp, hostingsizde işlem yapabilirsiniz sadece dist dosyalarını atacaksanız.
Blog tarzında olacak, hostingde dosya saklamayı düşünüyorum resimler, rar dosyaları vs. github buna yeterli olur mu?

Sadece blog değil, domain alıcam arkadaşların dediği gibi sanırım.
Fakat rar dosyaları için paylaşımlı hosting alırsanız buna izin vermeyebilirler. Paylaşımlı hostinglerde sınırsız alan ibaresi sadece resim ve sitenin yapı dosyalarında geçerli diye biliyorum. Eskiden yüklediğim tüm rar dosyalarını 3-5 gün sonra siliyorlardı.

Fakat rar dosyaları için paylaşımlı hosting alırsanız buna izin vermeyebilirler. Paylaşımlı hostinglerde sınırsız alan ibaresi sadece resim ve sitenin yapı dosyalarında geçerli diye biliyorum. Eskiden yüklediğim tüm rar dosyalarını 3-5 gün sonra siliyorlardı.
Eğer cloud vps satın alırsa hosting yerine, rar dosyası da bir sıkıntı olmaz.

Hocam, hosting olarak uzun süredir kullandığım 2 firma var, birisi veridyen diğeri güzel hosting, ikisini de tavsiye ederim, hiçbir sıkıntı çıkarmadılar şimdiye kadar. Fiyatları gayet uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı