Çözüldü Google Drive ile indirme yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moneymoon

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Google Drive'dan indirmek istediğim hiçbir dosyayı indiremiyorum, son birkaç saniyeye geldiği anda ağ hatası diyerek iptal oluyor (bir iOS cep telefonu, bir Linux bilgisayar, bir Windows bilgisayar ve bir Android tablet ile denedim. Her birinde aynı, modemden Google DNS'ini de ayarladım çözüm olur mu diye ancak hiçbir şeyi çözmedi). Nasıl bir şekilde bir çözüm bulabilirim (EagleGet ve IDM'de de aynı durum oluyor)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu şu şekilde çözdüm, biraz uğraştırıcı eğer ileride denk gelen olursa diye anlatıyorum:
Öncelikle modemden Google DNS'i ayarlıyoruz (bu olmadan olmuyor denedim, @LeonS.Kennedy hocam normalde haklısınız modem ayarları çocuk oyuncağı değil ancak bu şekilde çözebildim) sonrasında indirmek istediğimiz dosyanın kopyasını Google Drive'ımıza ekliyoruz, bilgisayarımıza Google Drive uygulamasını indiriyoruz ve bu Google hesabımızla giriş yapıyoruz. Sonrasında dosyaya sağ tıklayıp Çevrimdışı Erişim>Çevrimdışı Erişilebilir şeklinde ayarlayıp dosyamızın inmesini bekliyoruz (bende Google DNS olmadan inmedi hata verdi yine), inince masaüstüne (veya bilgisayarınızdaki herhangi bir bölüme) bu dosyayı sürükle bırak şeklinde atıyoruz. Dosyanız inmiş olacaktır.
Google'da bir sıkıntı vardır.
Google Destek ile iletişime geç.
Ayrıca sorun Modemdendir, Google DNS'dendir diye düşünüpte bilmediğin ayarlarla oynama, ikinci tavsiyem budur.

Konuyu şu şekilde çözdüm, biraz uğraştırıcı eğer ileride denk gelen olursa diye anlatıyorum:
Öncelikle modemden Google DNS'i ayarlıyoruz (bu olmadan olmuyor denedim, @LeonS.Kennedy hocam normalde haklısınız modem ayarları çocuk oyuncağı değil ancak bu şekilde çözebildim) sonrasında indirmek istediğimiz dosyanın kopyasını Google Drive'ımıza ekliyoruz, bilgisayarımıza Google Drive uygulamasını indiriyoruz ve bu Google hesabımızla giriş yapıyoruz. Sonrasında dosyaya sağ tıklayıp Çevrimdışı Erişim>Çevrimdışı Erişilebilir şeklinde ayarlayıp dosyamızın inmesini bekliyoruz (bende Google DNS olmadan inmedi hata verdi yine), inince masaüstüne (veya bilgisayarınızdaki herhangi bir bölüme) bu dosyayı sürükle bırak şeklinde atıyoruz. Dosyanız inmiş olacaktır.

Çözüm
Sorunu çözdüysen ne mutlu sana :)

Yeni konular

Geri
Yukarı