Google Drive linkinde virüs olabilir mi?

Desteği bitmiş olabilir Microsoft zaten desteği biten her şeyin sayfasını kaldırıyor.

Belli bir zaman içinde 404 hatasını alırsınız.

Orasını bilemem ama sitede halen mevcut, onu söylüyorum. Yani tabii arkadaşlar, siz bilirsiniz. Ben fikrimi ve sebeplerini söyledim. Ben olsam yapmazdım dedim. Herkesin görüşü farklı olabilir. Güvenlik ilgi alanım değil mesleğim olduğu için çok örneğini gördüm. Benim bahsetmek istediğim şey dosyayı aldığı kaynak resmi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden kullanmıştım bu aracı. Şimdi kullanmanın ne gibi bir zararı olabilir peki? Arkadaşlar biraz gözümü korkuttu, ne yalan söyleyeyim.
Kullanabilirsiniz hocam sorun olmaz, yukardaki arkadaşın pek bir bilgisi yok. Zaten daha önce de kullanmışsınız.

Hocam siz bu uygulamanın taramasını yaptınız herhalde değil mi VirusTotal'de?
Peki yukarıdaki arkadaşın phising diye bahsettiği şey, Google Drive linki mi?
Evet hocam taramasını yaptım ve zararlı olduğunu düşünmüyorum. Yukardaki arkadaş Drive linkini taratmış, zaten sonuç False-Positive.

Dosya temiz Kaspersky ve Avast ile tarattım VirusTotal sonucuda temiz için rahat olsun kullanabilirsin.(bu arada o programı VirtualBox ile denedim.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…