Google erişilemeyen e-posta adresine doğrulama kodu gönderiyor

samurusov

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Eski hesabımın şifresini unuttum. O hesabıma giriş için telefon numarama doğrulama kodu gelmesine ve o kodu doğru girmeme rağmen girmeye çalıştığım e-posta adresine doğrulama kodu gönderiyor ve benden onu istiyor. Onda da hiçbir alternatifi kabul etmiyor ve eskiden sunduğu hiçbir seçeneği sunmuyor. 1-2 sene önce bile ya ek bir sürü soru soruyordu ve bunu form olarak kabul edip geri dönüş sağlıyorlardı ya da bildiğiniz form doldurmaya yönlendirip geç de olsa dönüş sağlıyorlardı. 2 hafta kadar önce zar zor formu bulup gönderdim no-reply cevap bile gelmedi ve o formu da şu an bulamıyorum.

Nasıl çözerim bilen var mı?

Kayıt olurken veya hesabının güvenlik seçeneklerini ayarlarken kurtarma e-postası kısmına hangi e-postayı girdiysen doğrulama kodunu oraya yollar. Sanırım sen de kurtarma e-postası kısmına şifresini unuttuğun e-postayı girmişsin. Şunu söylemek gerek ki aynı problem bende de olmuştu ve gelen doğrulama kodunu girsen ve doğru bile olsa hesabına erişemezsin. Bu sanırım bir tür bug. Çözümü ise çok basit. Google'nin sunmuş olduğu çözüm sitesine girip çözümünü siteden seçip Google'nin bu sorun hakkındaki makalesini okuyabilirsin.https://support.google.com/?hl=tr. Eğer ki bu olmazsa bir çözüm daha var. Instagram, Facebook gibi sosyal medya mecralarında olduğu gibi Google'nin de kendi destek ekibi var. Fakat bu destek ekibine ulaşabilmek o kadar da kolay değil. Google ile Nasıl İletişime Geçilir? bu makalede nasıl ulaşabileceğin uzunca ve farklı yollarla anlatılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı