Google Fiber Nedir ?

Google biraz akıllı olup Türkiye'ye altyapı kursa harcadığı paranın 100 katını kazanır ttnet ve superonlineden bıktık artık sömürüyorlar bizi resmen.

Kazanamaz. Gidip yine TTnet alırlar. Emin olabilirsin. Memleketimin insanı bir başka. Gece yarısı televizyonda satılan çakma telefonları alıyor insanlar. Google Fiber gelse ona mı geçecek?

Kazanamaz. Gidip yine TTnet alırlar. Emin olabilirsin. Memleketimin insanı bir başka. Gece yarısı televizyonda satılan çakma telefonları alıyor insanlar. Google Fiber gelse ona mı geçecek?
Size katılıyorum. Türk insanının çoğu yeniliğe kapalı. Ttnet, Google Fiberden pahalı olsa millet ttnet daha iyi diye Ttnet'in 8 mbps, 50 gb akk li paketine 100 tl öder.

Yuh süper bişey. Ayda 0 dolara 5 mbps download 1 mbps upload Üstelik 1 gigabit download ve upload internetin aylık 70 ve 120 dolarlık paketleri var. Keşke Türkiye 'de olsa

@16986 Aynı hizmete ben TTNET kullanıcısı olarak 90 lira ödüyorum.
@Berat Mindiloğlu Bildiğim kadarıyla öyle bir paket yok. Varsa bile 100GB AKK vardır ki bu bile pahalıdır.

@16986 1000Mbps'ye kadar diyor. Benimki de güya 8Mbps'ye kadar ama 5 Mbit. Büyük ihtimalle şirketler alıyordur sizin dediğinizi.

İfadeler: log
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…