Google Fotoğraflar uygulaması fotoğrafları yüze göre gruplandırmıyor

tasocuk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 5-6 senedir kullandığım Google Fotoğraflar uygulaması artık fotoğrafları yüze göre gruplandırmıyor. Ayarı da açık olmasına rağmen bunu yapmıyor. Sizce bunun bir çözümü var mı? VPN ile girmeyi denedim olmadı. Ayarı kapattım açtım olmadı. Sorun sadece bende mi acaba? 20 bine yakın fotoğrafımdan 1 tanesini bile gruplandırmadı.

Merhaba yaklaşık 5-6 senedir kullandığım Google Fotoğraflar uygulaması artık fotoğrafları yüze göre gruplandırmıyor. Ayarı da açık olmasına rağmen bunu yapmıyor. Sizce bunun bir çözümü var mı? VPN ile girmeyi denedim olmadı. Ayarı kapattım açtım olmadı. Sorun sadece bende mi acaba? 20 bine yakın fotoğrafımdan 1 tanesini bile gruplandırmadı.

Benim bildiğim onu fotoğraflar yapmıyor benim kendi telefonumda direkt galeride yüze göre ayırıyor Google Fotoğraflar bomboş.

Benim bildiğim onu fotoğraflar yapmıyor benim kendi telefonumda direkt galeride yüze göre ayırıyor Google Fotoğraflar bomboş.
Google Fotoğraflar geçen seneye kadar yapıyordu fakat artık yapmamaya başladı. Kapattım açtım düzelmiyor. Sanırım desteği kestiler.

Bu ayrıştırma işlemi biraz yavaş oluyor. Üzerinden zaman geçmesine rağmen değişen bir şey yoksa yüzü algılamamış olabilir.
1 ay geçti neredeyse değişen bir yok hocam. Çözümü yok sanırım. Farklı bir servise geçiş yapmak iyi olacak sanırım. Ya da tüm fotoğrafları indirip tekrar yükleyerek sistemi zorlayabilirim belki.

Web sitesinde görünüyorsa mobil uygulamanın verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. İlginç gerçekten.

Ne web ne mobilde gözükmüyor. Google beni sistemden dışarı itti sanırım. Bu arada başlıkta 20 bin demiştim fakat 100 bine yakın fotoğraf var. Belki de sen git diyordur Google :)

Geri
Yukarı