Google Fotoğraflar'daki 80 GB'lik dosya iCloud'da 170 GB

Murat5561k

Kilopat
Yer
Samsun
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Google Fotoğraflar kullanıyorum ve toplam 80GB fotoğraf, videom var. Tamamını iCloud'a aktarmak için telefonuma indirdim fakat 80GB olan dosyalar telefonumda 170GB tuttu. Belki sorun çözülür diye iCloud'a yükleme başlattım fakat orada da 170GB boyut kapladı. Tüm fotoğrafları bilgisayarıma indirip tarayıcıdan iCloud'a yükledim boyutta problem olmadı ve oradan telefonuma indirme işlemini başlattım. Fakat bu seferde fotoğrafların tarihinde problem oldu. 2019'da çektiğim fotoğrafı dün çekmişim gibi gösteriyor. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google fotograflardan silinmediyse bilgisayara indirip ordan iCloud'a atin. Telefonda ek fotograflar varsa 170 GB tutmus olabilir. Ya da Google fotograflar sikistirmis olabilir fotograflari.

Google fotograflardan silinmediyse bilgisayara indirip ordan iCloud'a atin. Telefonda ek fotograflar varsa 170 GB tutmus olabilir. Ya da Google fotograflar sikistirmis olabilir fotograflari.
Bilgisayara indirip iClouda yükledim. Oradan telefonuma indirdiğimde boyut konusunda sorun olmuyor fakat fotoğrafların tarihi bozuluyor. 2-3 yıl önce çektiğim fotoğrafları dün çekmişim gibi gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…