Çözüldü Google Her Açılıdığında "apps.identrust.com" Sitesi Açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yihyabey

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben her Google'a girdiğimde Avast apps.identrust.com diye bir site algılıyor ama tarama yaptığımda ne bir PUP ne bir cookie bulamıyorum. 3 tane antivirüs de bulamadı bir bilginiz var mıdır?

Çözüm
"Revo" ile google chrome vs. hangi uygulamayı kullanıyorsanız tarayıcı olarak onu kaldırınız, sonra gelişmiş taramaya tıklayıp her şeyi temizleyiniz, öyle bir seçenek çıkacak, sonra tekrar kurulum yaptığınızda olmaması lazım. Çok eskiden bu sorunumu böyle çözmüştüm. Bunları yapmana rağmen olursa googledan kaynaklı değil yüklediğiniz bir program virüs indirmiş olabilir. O uygulamayı bulup revo ile kaldırmanız lazım.
"Revo" ile google chrome vs. hangi uygulamayı kullanıyorsanız tarayıcı olarak onu kaldırınız, sonra gelişmiş taramaya tıklayıp her şeyi temizleyiniz, öyle bir seçenek çıkacak, sonra tekrar kurulum yaptığınızda olmaması lazım. Çok eskiden bu sorunumu böyle çözmüştüm. Bunları yapmana rağmen olursa googledan kaynaklı değil yüklediğiniz bir program virüs indirmiş olabilir. O uygulamayı bulup revo ile kaldırmanız lazım.

Çözüm
Acaba Revo nedir? (Bilmiyorumda ilk defa duydum araştırmama rağmen)

Acaba Revo nedir? (Bilmiyorumda ilk defa duydum araştırmama rağmen)
Yada boşverin anladım

Yeni konular

Geri
Yukarı