Google hesabı ''önemli güvenlik'' uyarısı

Bilalcelik00

Hectopat
Arkadaşlar hesabıma giriş yapılıyordu, bildirim geldi şifremi değiştirdim. Ancak fotoğrafta gördüğünüz gibi etkinliği kontrol et dediğimde tekrar şifre girmemi istiyor ve yine aynı yere atıyor. Uyarı halinde kalıyor hep. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
IMG_20221203_234745.jpg

Etkinliği kontrol et diyin. Size giren cihazın adını ve ip adresini ve konumu söylüyordu. Bu bilgilerden konuma takılmayın. Türkiye'de ip adresleri cgnat havuzunda olduğu için farklı görülebilir. Ama cihaz adı size ait ise evet bendim diyin. Yok siz değil iseniz şifrenizi değiştirmenizi ister. Şifre değiştirin. Bu sırada yanlış hatırlamıyorsam sizden doğum tarihi gibi bazı bilgiler istiyordu.

Etkinliği kontrol et deyin. Size giren cihazın adını ve IP adresini ve konumu söylüyordu. Bu bilgilerden konuma takılmayın. Türkiye'de IP adresleri CGNAT havuzunda olduğu için farklı görülebilir. Ama cihaz adı size ait ise evet bendim deyin. Yok siz değil iseniz şifrenizi değiştirmenizi ister. Şifre değiştirin. Bu sırada yanlış hatırlamıyorsam sizden doğum tarihi gibi bazı bilgiler istiyordu.

Evet gösteriyor işlem yap diyorum tekrar giriş yapmamı istiyor yapıyorum tekrar aynı sayfaya atıyor şifremi değiştirdim olaydan sonra ama hala uyarı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı