Google hesabı yaşını yanlışlıkla 12 yapınca nasıl düzeltilir?

Domchikman

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Pro
Intel Core i5 3357U
AMD Radeon 8600/8700M
8 GB RAM
500 GB HDD
Google'da uğraşırken yanlışlıkla yaşımı 12 yaptım. Bizim Premium'u yöneten amcam olduğu için, garip bir şekilde hesap ona bağlı. Şimdi bu nalet olası Google'da benden kimlik istiyor. E kimliğimi nasıl alıp yükleyeceğim? Yoksa hesap 14 günde gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'da uğraşırken yanlışlıkla yaşımı 12 yaptım. Bizim Premium'u yöneten amcam olduğu için, garip bir şekilde hesap ona bağlı. Şimdi bu nalet olası Google'da benden kimlik istiyor. E kimliğimi nasıl alıp yükleyeceğim? Yoksa hesap 14 günde gidiyor.
Bende bu yüzden 3 yıllık hesabımı kaybetmiştim yüzünüz ile beraber kimliğinizi tutarak fotoğraf çekmeniz gerekiyor.

6 yıl beklemen lazım.

FireFox ilemi ne düzeltiliyordu internette videoları var ben onun yüzünden 5 yıllık hesabımı 1 ayda kaybettim. O kadar anılarım vardı 😃

Yani kısaca çözüm yok diyorsunuz? İyi de hocam bakın yani tamam mail falan hallolur onu dert etmem ama yani Youtybe Premium var gidecek hesapta, yani gitmemesi lazım

İnternetteki sahte kimlik fotoğraflarını at.
Öyle oluyor mu ya?

Geri
Yukarı