Google hesabıma erişemiyorum

eferimed

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Evde Oturmak
Öğleden sonra 4 5 gibi telefonumu elime alıp YouTube'a girdiğimde oturum hatası veriyordu, ben de hesabımdan çıkış yapıp devam ettim. Şimdi ise bilgisayarı açıp YouTube'a girdiğimde sağ üstte oturum aç diyordu ben de oturum aç deyince önüme alttaki fotoğraflar çıktı. Sizce hesabım çalınıp belirli işlemlere mi sokuldu? Bazen Opera VPN kullanıyorum (Twitch öngörü için).

1621204080255.png
Öğleden sonra 4 5 gibi telefonumu elime alıp YouTube'a girdiğimde oturum hatası veriyordu, ben de hesabımdan çıkış yapıp devam ettim. Şimdi ise bilgisayarı açıp YouTube'a girdiğimde sağ üstte oturum aç diyordu ben de oturum aç deyince önüme alttaki fotoğraflar çıktı. Sizce hesabım çalınıp belirli işlemlere mi sokuldu? Bazen Opera VPN kullanıyorum (Twitch öngörü için).

1621204080255.png
Cümleyi tam bitirememişim twitch öngörü kullanıyorum vpn ile o yüzden olabilirmi

Son düzenleme:
VPN ile ilgili olacağını sanmam fakat Google'da çok fazla problem var iletişime geçmek en doğrusu.

VPN ile ilgili olacağını sanmam fakat Google'da çok fazla problem var iletişime geçmek en doğrusu.
1621204834193.png
1621204834193.png
şöyle bir şey buldum sizce bu mu bir de bende bir sorun var bu politika falan yazıyor tüzel falan ben bu kelimelerin anlamlarını bilmiyorum ondan okurken çok garip geliyor acaba bundan dolayımı
Yaşınız kaç. Galiba 13 yaşından küçüken hesap oluşturdunuz ve sonra değiştirmediniz.
Hayır 14 yaşındayım hesabın yaşı annemin yaşı 39 hesap 4 yıllık zamanında annem internetten alışveriş yapıcaktı o yüzden açmıştım sonra ben kullanmaya başladım kısacası hesap benim diyebilirm

Eki Görüntüle 1026872Eki Görüntüle 1026872
Şöyle bir şey buldum sizce bu mu bir de bende bir sorun var bu politika falan yazıyor tüzel falan ben bu kelimelerin anlamlarını bilmiyorum ondan okurken çok garip geliyor acaba bundan dolayımı.

Hayır 14 yaşındayım hesabın yaşı annemin yaşı 39 hesap 4 yıllık zamanında annem internetten alışveriş yapacaktı o yüzden açmıştım sonra ben kullanmaya başladım kısacası hesap benim diyebilirm.

Hesabın yaşı 39 kendi yaşınız 14 ve siz Google ile oturum açtığınız bir yere gerçek yaşınızı girdiyseniz hesabı askıya alırlar bu resimlerdede ondan bahsediyor destek ile iletişime geçmeniz lazım yoksa hesabınız kapanır aynı şey başıma geldi hiç uğraşmadım ve hesap kapanmıştı tam 1 yıl sonra.

Hesabın yaşı 39 kendi yaşınız 14 ve siz Google ile oturum açtığınız bir yere gerçek yaşınızı girdiyseniz hesabı askıya alırlar bu resimlerdede ondan bahsediyor destek ile iletişime geçmeniz lazım yoksa hesabınız kapanır aynı şey başıma geldi hiç uğraşmadım ve hesap kapanmıştı tam 1 yıl sonra.
Gerçek yaşımı hiçbir yerde girdiğimi hatırlamıyorum destek ile nereden iletişime geçebilirim ?
buradaki geri bildirim gönder tuşundanmı
1621205177691.png

bu arada müzik ile uğraştığım için satın aldığım drum kit vs. gelmesi için açtığım 2. bir hesap var o hesabada erişemiyorum ondaki yaşta gerçek yaş değil zaten hiçbir yerde gerçek yaş girmiyorum girdiysem bile artık onları kullanmıyorum

Gerçek yaşımı hiçbir yerde girdiğimi hatırlamıyorum destek ile nereden iletişime geçebilirim?
Buradaki geri bildirim gönder tuşundan mı?
Eki Görüntüle 1026877

Bu arada müzik ile uğraştığım için satın aldığım drum kit vs. gelmesi için açtığım 2. bir hesap var o hesabada erişemiyorum ondaki yaşta gerçek yaş değil zaten hiçbir yerde gerçek yaş girmiyorum girdiysem bile artık onları kullanmıyorum.

Google Help dan gerekli adımları takip ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı