Çözüldü Google hesabıma giriş yapamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EgeBrkk

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce RTX 4080 SUPER

İntel Core i7 13700F

Corsair 16×2 GB 6000 MHZ Ram

Asus TUF GAMING A620 PRO 6400 MHZ Anakart

Asus ROG-THOR 850W Güç Kaynağı

Asus TUF GAMING GT301 RGB Kasa
Arkadaşlar, merhaba. Dün Epic Games üzerinde GTA 5 indirdim. (bir süredir ara vermiştim) Social Club'a giriş yapmaya çalışırken aktivasyon kodu istedi ancak bana hiçbir şekilde mail gelmedi. Nedenini araştırdığımda depolama dolu olabilir vb. yanıtlar aldım, ancak Google hesabıma giriş yapamadığımdan Google Drive'a da giremiyordum. En son Gmail hesabına çık-gir yap düzelir gibi bir çözüm buldum. Denediğimde Gmail hesabıma tekrardan giriş yapamadım. GTA 5'i Epic Games üzerinden aldım, çözüm yolu olan var ise bekliyorum.

Çözüm
Giriş yapamama sebebiniz nedir? Şifre vs. yanlışsa sıfırlayabilirsiniz, tabii mail gelmezse google ile iletişime geçebilirsiniz yada kurtarma e postanız varsa kullanabilirsiniz. Başka bir sorunsa belirtin, belki robot doğrulamayı yanlış yapmışsınızdır :) .
Merhaba, ilginiz için teşekkürler. Google ile iletişime geçerek çözdüm.
Giriş yapamama sebebiniz nedir? Şifre vs. yanlışsa sıfırlayabilirsiniz, tabii mail gelmezse google ile iletişime geçebilirsiniz yada kurtarma e postanız varsa kullanabilirsiniz. Başka bir sorunsa belirtin, belki robot doğrulamayı yanlış yapmışsınızdır :) .

Merhaba, ilginiz için teşekkürler. Google ile iletişime geçerek çözdüm.

Çözüm

Geri
Yukarı