Google hesabımda eski telefon numaram kayıtlı

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Merhaba, Google hesabımda eski telefon numaram kayıtlı olarak kalmış durum da. Aslında onu değiştirecektim. Bu sıralar çoğu kez numaramı değiştirmek zorunda kaldım ve Google hesabımda 3 tane numara kayıtlı olmuş oldu. Bugün ise eski numaraları sileyim diye Google hesabına girdim ve bir numarayı sildikten sonra beni hesaptan attı. Güvenlik amacıyla hesaptan çıkış yapıldı ve yeniden giriş yapmamı istedi. Şifreyi doğru girmeme rağmen yine de doğrulama mı istiyor. Kod ise eski numarama geliyor. Hesabımın kurtarma e-postası vs. hepsi elimde ama sadece telefon numarası ile doğrulama yapabiliyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Aklıma Google'a mail atmak geldi ama nasıl yapacağım onu da bilmiyorum. Yani maile ne yazacağım, direkt bilgileri mi vereceğim? Ya da belki bu işlemler için Google'nin "recover" adı altında bir mail adresi vardır ve oraya atmam gereklidir. Aklıma takılan şeyler bunlar. Çok uzatıp aklınızı karıştırmış olabilirim. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır bende çözemedim o durumu maalesef. En sonunda eski telefon numaramın birine verildiğini gördüm fakat gel gör ki kaç milyonluk TC'de o numarayı alan kişi Suriyeli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı