Google hesabımın şifresini unuttum

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Genshin Impact'e bağlamak için Google hesabı açmıştım keşke açmasaydım keşke zaten Genshin Impact'e bağlı şu anda kullandığım Gmail'e bağlamıştım önceden nedense o zaman salakça bir fikir geldi aklıma ve yeni hesap açıp Genshin'e bağladım yeni açtığımı. Şimdi ise şifresini hatırlamıyorum ne kurtarma postası ekledim ne telefon numarası ne yapacağım oyuna giremiyorum genshin desteğe de yazdım kaç kere form doldurdum kabul etmiyorlar.

Genshin Impact'e bağlamak için Google hesabı açmıştım keşke açmasaydım keşke zaten Genshin Impact'e bağlı şu anda kullandığım Gmail'e bağlamıştım önceden nedense o zaman salakça bir fikir geldi aklıma ve yeni hesap açıp Genshin'e bağladım yeni açtığımı. Şimdi ise şifresini hatırlamıyorum ne kurtarma postası ekledim ne telefon numarası ne yapacağım oyuna giremiyorum genshin desteğe de yazdım kaç kere form doldurdum kabul etmiyorlar.
Kurtarma gmaili veya telefon numarasi ile kurtarmayi deneyebilirsiniz.

Hesabı açtığınız cihaz üzerinden Google uygulamasına girin.
Hesaba girmeyi denerken diğer seçeneklerde gelecektir. Böylelikle hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Şu an oyun için yeni açtığım hesaba hiçbir erişimim yok format attım bilgisayara şifremi unuttum diyorum hesabınız kurtarılamadı diyor ama benim hesabım ne yapacağım anlamadım telefon eklemedim kurtarma postası da eklemedim oyun hesabıma da çok emek verdim giremiyorum.

Aklıma son çare olarak güvenlik soruları geliyor, tabii ayarladıysanız.
Eğer bunları da yapmadıysanız size önerim Genshin desteğiyle iletişime geçmenizdir.
Bir oyun içi satın alımda bulunduysanız kart bilgilerinizle veya bir promosyondan yararlandıysanız promosyonun bağlı olduğu hesap bilgileriyle başvurmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı