Google Hesabına Erişememe Sorunu

Yiiiaaaa

Hectopat
Arkadaşlar benin eski bir Google hesabım vardı ve bu hesabın gmail ve şifresini hatırlıyorum. Ancak şimdi tekrar lazım oldu bu mail adresim ve girmeye çalıştığımda uzun süredir girmediğim için giriş yaptıktan sonra telefon numarama mesaj yollayıp onay kodu istiyor. Sıkıntı şurada başlıyor ki ben telefon numaramı değiştirdim ve eski numara erişimim yok (aslında var ama eski numaramın sim kartı başka bir şehirde şuanda ulaşamam ona). Bu kod isteme sayfasının altında yardım kısmına tıkladığımda benden güvenlik olarak hesabımı ilk açtığım tarihi ay/yıl olarak istiyor ve ben de doğal olarak 6 - 8 yıllık bir hesabın tam tarihini hatırlamıyorum. Daha sonra benden yedek e-postamı girip o e-postaya gelen kodu yazmamı istiyor. Kodu yazdığım halde hesabın size ait olduğu doğrulanamadı diyor. Hesaba iki aşamalı şifre koyduğumu da hatırlamıyorum. Ayrıca bana güvenlik sorusunu da sormuyor hiçbir şekilde. Ne yapmam gerekli şu anda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu gündeme alalım. Nedir bu google nin yediği aymazlık. Telefona format attım, bir türlü ne hesap oluşturabiliyorum, ne başka hesapla giriş yapabiliyorum. Bir sürü video izledim hiç biri şuan çalışmıyor... ya arkadaş ne sıkıntıymış bu böyle... sırf google yüzünden androidden nefret ediyorum.

Geri
Yukarı