Google hesap kurtarma

Enes557

Centipat
Daha fazla  
Bundan 2 yıl önce telefon numaramı değiştirmiştim fakat ne hikmetse Google hesabımdan değişmeyi unutmuşum ve cihazlarımın ikisini de sıfırlayıp üstüne şifremide unutup hesabımı erişilmez hale getirdim fakat geçen gün kurtarma hesabına erişim sağladım fakat "siz olduğunuzu doğrulayamadık" tarzından reddedilme yanıtı geliyor ve telefondan şifrem olabilecek bir şifreyi girdiğimde giriyor ama 2 aşamalı doğrulamaya atıyor fakat hem e-posta seçeneği çıkmıyor yani telefon numarası istiyor üstüne sadece telefonlarda kabul oluyor yani bilgisayarlarda geçersiz parola tarzından uyarı alıyorum.
Erişim sağladığım şeyler.
- Kurtarma e-postam
- Şifre (emin değilim)
- En son 3 yıl önce oturum açtığım hala sıfırlanmamış telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden giriş yaptığınız bir cihaz ile deneyin açılıyordu aynı sorunun benzeri ben de vardı şifreyi falan hatırlamıyordum tel numarası ekli değildi eskiden giriş yaptığım cihaz ile sıfırladım şifreyi.

Ama telefondan Chrome veya Google uygulaması üstünden deneyin. Gidip ayarlardan hesap eklemeyi deneyince yapamamıştım ama Google uygulamasından olmuştu.

2 aşamalı doğrulamadaki telefon numarasına ulaşabiliyor musunuz? Ulaşamıyorsanız altta telefon yanımda değil gibi bir seçenek çıkıyordu oradan denemeye devam edin.

Son düzenleme:
Eskiden giriş yaptığınız bir cihaz ile deneyin açılıyordu aynı sorunun benzeri ben de vardı şifreyi falan hatırlamıyordum tel numarası ekli değildi eskiden giriş yaptığım cihaz ile sıfırladım şifreyi.

Ama telefondan Chrome veya Google uygulaması üstünden deneyin. Gidip ayarlardan hesap eklemeyi deneyince yapamamıştım ama Google uygulamasından olmuştu.

2 aşamalı doğrulamadaki telefon numarasına ulaşabiliyor musunuz? Ulaşamıyorsanız altta telefon yanımda değil gibi bir seçenek çıkıyordu oradan denemeye devam edin.
Eskiden girdiğim bir telefondan denediğimde yine de 2 aşamalı doğrulamaya takılıyorum, telefon numaramı değiştireli 2 yıl oluyor.

Geri
Yukarı