Çözüldü Google karanlık tema sadece gizli modda kullanılabiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Mozilla Firefox (Gizli Gezinti) 28.06.2021 01_34_59_LI.jpg

Mozilla Firefox (Gizli Gezinti) 28.06.2021 01_35_37_LI.jpg

technopat sosyal - Google'da Ara — Mozilla Firefox 28.06.2021 01_36_14_LI.jpg

technopat sosyal - Google'da Ara — Mozilla Firefox 28.06.2021 01_36_44_LI.jpg

Çözüm
Deneysel bir özellik olduğu için herkesin kullanmasına izin vermiyor. Aynı şekil de denedim. Gizli mod kullanırken bazen kullanılabilir oldu, bazen ise kullanamadım. Yani gizli sekmede sizi yeni bir kullanıcı olarak görüp sizin kullanmanıza izin vermiş olabilir.
Deneysel bir özellik olduğu için herkesin kullanmasına izin vermiyor. Aynı şekil de denedim. Gizli mod kullanırken bazen kullanılabilir oldu, bazen ise kullanamadım. Yani gizli sekmede sizi yeni bir kullanıcı olarak görüp sizin kullanmanıza izin vermiş olabilir.
Hocam peki bu özelliğin tam olarak ne zaman geleceği belli mi?

Bu linke tıklayıp, arama kısmına Dark yazıp çıkan "Dark mode" seçeneğini enabled yaparsanız tüm siteler karanlık mod olur ancak deneysel bir özellik olduğu için bazı sitelerde görmediğiniz kısımlar oluşabiliyor.
chrome://flags

Bu linke tıklayıp, arama kısmına Dark yazıp çıkan "Dark mode" seçeneğini enabled yaparsanız tüm siteler karanlık mod olur ancak deneysel bir özellik olduğu için bazı sitelerde görmediğiniz kısımlar oluşabiliyor.
chrome://flags
Link yazıya gömüldü normalde ama gözükmüyor sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı