Google Pixel 4 XL vs Samsung S9

troll03

Centipat
Merhaba, iyi forumlar. 💗

- Telefonu sadece gündelik sosyal platformlar ve en önemlisi browser için alacağım. Hiç bir şekilde donma ve takılma yaşamadan internet sayfalarında dolaşmak istiyorum. Ayrıca fotoğrafçılık ilgi alanım, çok uzman olmasam bile ufak tefek gördükçe doğa ve manzara anlarını kaçırmıyorum. 🙂

- Google Pixel 4 XL adlı telefon mu yoksa Samsung S9 mu? 🐯

- Ayrıca eğer Google Pixel 4 XL'e karar verirsem, Türkiye'de nereden ve nasıl satın alabilirim eğer ona karar verirsem, güvenebileceğim bir yer var ise paylaşabilir misiniz? 🐟

merhaba, iyi forumlar. 💗

- Telefonu sadece gündelik sosyal platformlar ve en önemlisi browser için alacağım. Hiç bir şekilde donma ve takılma yaşamadan internet sayfalarında dolaşmak istiyorum. Ayrıca fotoğrafçılık ilgi alanım, çok uzman olmasam bile ufak tefek gördükçe doğa ve manzara anlarını kaçırmıyorum. 🙂

- Google pixel 4 XL adlı telefon mu yoksa Samsung S9 mu? 🐯

- Ayrıca eğer Google pixel 4 XL'e karar verirsem, Türkiye'de nereden ve nasıl satın alabilirim eğer ona karar verirsem, güvenebileceğim bir yer var ise paylaşabilir misiniz? 🐟

Pixel yok eder bu arada.
merhaba, iyi forumlar. 💗

- Ayrıca eğer Google pixel 4 XL'e karar verirsem, Türkiye'de nereden ve nasıl satın alabilirim eğer ona karar verirsem, güvenebileceğim bir yer var ise paylaşabilir misiniz? 🐟

Samsung Galaxy S9 - Google Pixel 4 XL Karşılaştırması - Epey
İşlemci kamera ve ekran anlamında eziyor.

Pixel 4 XL cidden çok güzel bir telefon, Türkiye'de sanırım sahibinden'den yurt dışı kayıtlı olarak alabiliyorsunuz onun dışında satışı yok.

merhaba, iyi forumlar. 💗

Pixel 2 bile döver pixel iyi ama TR'de bulamazsınız yurtdışından kaçak yollar ile getirebilirsiniz ama uçaklar iptal ve S9 ile arasında 2 kat fiyat farkı var bu fotoda Google camera farkı var ama root atıp S9'da da güzel performans alırsınız bende S8 var ve Google camera var güzel bundan önce Xperia xa ile de iyi performans almıştım.

Pixel 4 XL modeli kamera, RAM, batarya olarak daha iyi bir telefon. CPU olarak tek çekirdekte 9810 güçlü, çoklu çekirdek ve GPU olarak ise SD 855 daha iyi. Pixel 4 XL, S10 serisiyle kıyaslanması gereken bir model.

Pixel 4 XL nasıl alacaksın peki? Burada mağazalarda yok, sahibinden gibi sitelerde satılıyor.

Dostum Pixel 4XL çok daha iyi bir telefon. Sahibinden de yada facebook gruplarında bulabilirsin anca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı