Çözüldü Google Play dolar ile ödeme yapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Begefendi

Hectopat
Daha fazla  
Adrese Türkiye'de bulunan yani yaşadığım evin adresini yazdım, başka her yerde kullanılıyor, neden olmuyor şimdi bu?
İninal kullanıyorum ve başka ödemelerde de Google Play dolar istiyor yine.

1701104246440.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başka ödemelerde de aynı.

Google zaten dolar ile ödeme alıyor. Sen sadece TL görüyorsun. Mesela 20 liraya aldığın bir ürünü ekstrende 22 lira olarak görebilirsin kur farkından dolayı.
Arkadaşlarım lira ile almış, 5 liralık bir üyelik var benden 50 cent yani 15 lira istiyor.

Çözdüm, youtube'den bir bölge değiştirme videosu izleyip Türkiye'de bir ödeme profili oluşturdum, sonrasında Amerika'da gözüken ödeme profilimi sayfanın en altından kaldırdım.
Google zaten dolar ile ödeme alıyor. Sen sadece TL görüyorsun. Mesela 20 liraya aldığın bir ürünü ekstrende 22 lira olarak görebilirsin kur farkından dolayı.

Başka ödemelerde de aynı.

Arkadaşlarım lira ile almış, 5 liralık bir üyelik var benden 50 cent yani 15 lira istiyor.

Çözdüm, youtube'den bir bölge değiştirme videosu izleyip Türkiye'de bir ödeme profili oluşturdum, sonrasında Amerika'da gözüken ödeme profilimi sayfanın en altından kaldırdım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı