Google play geri odeme

Geçen hafta duolingo adlı uygulamanın 1 haftalık Plus deneme sürümünü satın aldım, nasıl olsa bedava diye ödeme yöntemini Türk Telekom yaptım, ama otomatik olarak aboneliğin sonlanacigi yazsada abonelik sonlanması bende iade talep ettim. İade talebinin onaylandığı mesajını aldım ve aboneliğin onaylandı olarak gözüküyor, ama Türk Telekom hesabımda hala bir değişiklik yok paramı Türk Telekom'dan iade etmek için başka bir şey mi yapmam gerek? Bu ayki ödemem hala aboneliğin satın alındığı mevla da?

Operatörler faturadan düşmüyor böyle durumlarda. Bir sonraki dönemdeki faturandan geri ödeme aldığın miktar kadar indirim yapıyorlar.

Operatörler faturadan düşmüyor böyle durumlarda. Bir sonraki dönemdeki faturandan geri ödeme aldığın miktar kadar indirim yapıyorlar.

Normal faturam 50 TL satın alma işlemi 86 nasıl olur bilmiyorum, şimdi bunu babama nasıl anlatılan kara kara onu düşünme vakti...

Sonraki iki aydan düşer o zaman. Ben de birkaç sene önce yüklü miktarda geri ödeme almıştım, 3 ay fatura ödememiştim

Babana operatörle konuştum yanlış kullanım gözüküyormuş ek paket tanımlanmış, arayıp iptal ettirdim önümüzdeki ay faturadan düşeceklermiş tarzı bir şey diyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…