Google Play hesabımdan satın alım yapılamıyor

xbaranhub

Centipat
Daha fazla  
Google Play hesabımdan satın alım yapamıyorum. Ödeme yöntemini değiştirin hatasını veriyor. Bütün hesaplarımda denedim en son Google Play bakiyesini denedim onda da olmadı. Başka hesaplarda alabiliyorum. En son para iadesi yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladım. Benim tahminim iade yaptığım için hesabımı banladı. Google bunu bilen varsa yazsın. 1 gün içinde iade yapmam lazım.

Kart ve adres bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun. İstenilen ek bilgileri gönderin. Satın alma işlemi için yeterli bakiyeniz olup olmadığını kontrol edin. Bankanızla veya kredi kartınızı veren kuruluşla iletişime geçin. Ödeme yönteminden kartınızı silin ve yeniden girin.

Kart ve adres bilgilerinizin güncel olduğundan emin olun. İstenilen ek bilgileri gönderin. Satın alma işlemi için yeterli bakiyeniz olup olmadığını kontrol edin. Bankanızla veya kredi kartınızı veren kuruluşla iletişime geçin. Ödeme yönteminden kartınızı silin ve yeniden girin.

Geri
Yukarı