Google, Reklamlar İçin Kullanıcıları İzlemeyi Bırakacağını İddia Ediyor

Kopyala yapıştır yapın hocam yoksa ben yaparım.

Hocam düzgün ve güzel alternatifleri olursa neden kullanmayalım ama onlar ihtiyaçlarımızı karşılamıyor.

Öyle bir sürüm görmedim ben hatta şu an bilgisayarımda Edge(kullandığım tarayıcı),Firefox(yedek tarayıcı),Tor Browser yüklü hiçbirini de engellemedi.

Eee, şimdi ne yapacağız? Tabi ki de bu özgür yazılım kavramını yayacağız. Özgürlük istiyorsak bunu yapmak zorundayız.

Özgürlük istiyorsak mı ben özgürce görev çubuğundan arkadaşıma e posta göndermek istiyorum açık kaynaklı işletim sistemlerinde yok Minecraft for Windows 10 oynamak istiyorum açık kaynak kodlu sistemlerde yok cortana ve Siri ile konuşmak istiyorum açık kaynak kodluda bu yok.

Son düzenleme:
Bu biraz alışkanlıkla ilgili bir şey. Şu videoyu seyrederseniz ne demek istedğimi daha iyi anlayacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alışkanlık değil bu attıklarımın açık kaynak kodlu alternatifi var mı yok.

Boş yapıyor gugıl amca. Hayatta yapacakları en son şey. WhatsApp'ın yeni sözleşmesinden sonra insanların ne kadar gizliliğe önem verdiğini anladılar, kullanıcı kazanmaya çalışıyorlar.

Bırakmıyorlar, sadece yeni bir yönteme geçiyorlar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haberde de belirtilmiş zaten:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…