Google'da Çıkan Bot Siteler Anketi

Bu siteler sizin sonuçlarınızda çıktı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    39

notmythier

Centipat
Evet sevgili forum üyeleri. Bugün Google Arama sonuçlarında çıkan bot sitelerin ne kadarlık bir kesimde aynı sorun olduğuna bakacağız. Sadece istediğim "Google bet siteler" veya "Google garip siteler technopat" diye aratıp mümkünse ilk 30'un içinde veya başka bir yerde rastgele harf yazılmış gibi domain'e sahip siteler var mı kontrol etmeniz. Eğer yoksa bu kişisel bir sorun, eğer varsa bu büyük bir algoritma sorunudur efendim.

Valla bende çıkıyor hocam.

Son düzenleme:
Evet sevgili forum üyeleri. Bugün Google arama sonuçlarında çıkan bot sitelerin ne kadarlık bir kesimde aynı sorun olduğuna bakacağız. Sadece istediğim "Google bet siteler" veya "Google garip siteler Technopat" diye aratıp mümkünse ilk 30'un içinde veya başka bir yerde rastgele harf yazılmış gibi Domain'e sahip siteler var mı kontrol etmeniz. Eğer yoksa bu kişisel bir sorun, eğer varsa bu büyük bir algoritma sorunudur efendim.

Vallahi bende çıkıyor hocam.

Çıktı hocam atıyorum metasploit ile ilgili araştırma yapıyorum işde bir sitenin başlığı aradığım şey tıklıyorum alakasız mobil takip uygulaması çıkıyor ya da işde sıradan bir arama yapıyorum konuyla alakalı siteye giriyor piyango kazandınız falan diyor 😃

Çıktı hocam atıyorum metasploit ile ilgili araştırma yapıyorum işde bir sitenin başlığı aradığım şey tıklıyorum alakasız mobil takip uygulaması çıkıyor ya da işde sıradan bir arama yapıyorum konuyla alakalı siteye giriyor piyango kazandınız falan diyor 😃
Merhaba, 20000 kişinin arasında yapılan İphone 13 Pro Max Çekilişinden yedek talihliler arasında yer aldınız. Ana kişiye ulaşılmadığı için size devredilecektir. Lütfen kargo adresini bize gönderin ve size ulaşabileceğimiz adres bırakın, saygılarla.
-ChaosBoost Ekibi.

Geri
Yukarı