Google'da linkteki açılan uygulamayı değiştirme

mayroxoi

Decapat
Belki başlıkta pek anlatamamış olabilirim ancak şöyle anlatayım ben buradaki açılan yerde hangi uygulamanın açılacağını değiştirmek istiyorum.
Burdada gördüğünüz gibi bilgisayarımda iki farklı konumda farklı versiyon dosyaları var benim sağ taraftaki dosyayı açmam gerekiyor.

1682683599516.png

Ancak buradaki join butonuna bastığımda soldaki dosya üzerinden oyun açıyor.

1682683408675.png

Bunu nasıl değiştirebilirim?

1682683169818.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam siz eski versiyonu açsanız bile Roblox otomatik güncelleyecektir.

Hayır ben çoklu Roblox kullanıyorum mesela aynı anda 10 tane hesap vb açıyorum bu iki versiyonda güncel zaten. Sadece sorun Roblox'u açtığımda soldaki dosyadan değil sağdaki dosyadan açması gerekiyor 30 tane falan Google profili oluşturdum 15 tane Roblox profilinde soldakini geri kalan 15 tanesini de sağdakinden vb açıyor tamamen random.

Hayır ben çoklu Roblox kullanıyorum mesela aynı anda 10 tane hesap vb açıyorum bu iki versiyonda güncel zaten.
1 tane daha tarayıcı kullanarak deneyin. Orda 2 tane sürüm var birini masaüstüne taşıyın. Sonra Chrome ile Roblox'ta bir oyuna girmeyi deneyin ve girerken üste çıkan bu uygulamayı açmak istiyor yerini her zaman olarak işaretleyin.

Sonra da 2. tarayıcıya geçerek masaüstündeki sürümü Roblox sürüm dosyasına yapıştırın ve diğer sürümü masaüstüne yapıştırın. Üstteki bu uygulamayı açmak istiyor talimatını yapın ve masaüstünde olan sürümü ise Roblox dosyasına taşıyın.

Bu arada 2. tarayıcı olarak Microsoft Edge'i kullanabilirsiniz.

Umarım faydalı olur. Kafanız karışırsa yazabilirsiniz.

Olmuyor öyle çünkü iki farklı dosyadaki Roblox açılır ise Roblox shutdown diye bir uyarı veriyor sadece aynı versiyon dosyasındaki uygulamadan çoklu açabiliyorum ve açılacak dosyayı başka bir yere taşırsam o uygulamayı görmeyip Roblox'u o dosyaya tekrar indiriyor.

Hocam ben de eskiden eski sürümlü Roblox'u açmayı denemiştim ama güncelleme uyarısı veriyor. Oyuna falan giremiyorsun.

Zaten dediğim gibi iki versiyon dosyasıda güncel güncelleme uyarısı vb vermiyor. (edit: Hangi Roblox'u açarsam diğer dosyadaki Roblox ve dosyaları siliniyor)

Anladım, maalesef benim bir önerim yok. Kolay gelsin sana kardeşim.

Teşekkürler.

12213793983764.png

Böyle bir SS gördüm bunu yapabilir miyim Google'da.

Geri
Yukarı