Google'da sayfa altındaki yazıları kapatma

Ensar schwarz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün çok değişik bir şeyle karşılaştım. Google Chrome üzerinde bir şey aradığım zaman çıkan sayfaların altında yazılar çıkıyor. Bugün başıma geldi ve ne ararsam arayayım hep o sayfaya dair yazılar çıkıyor. Galiba yanlışlıkla bir şey yaptım ama farkında değilim. Çözümünü bilen yanıtlarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    158,4 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bugün çok değişik bir şeyle karşılaştım. Google Chrome üzerinde bir şey aradığım zaman çıkan sayfaların altında yazılar çıkıyor. Bugün başıma geldi ve ne ararsam arayayım hep o sayfaya dair yazılar çıkıyor. Galiba yanlışlıkla bir şey yaptım ama farkında değilim. Çözümünü bilen yanıtlarsa sevinirim.

Bu normal bir şey...

O normal. Herkese gösteriliyor bunlar. Bu yazı site kurulurken kod ile hazırlanıyor. Yanlış hatırlamıyorsam HTML ile yapılıyordu. Onu kaldıramazsınız diye biliyorum.

Herkeste var o.

Yeni konular

Geri
Yukarı