JavaScript Goormide always-on olmasına rağmen siteyi kapatınca Discord botu duruyor

MeowFlix

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
* Intel(R) Iris(R) Graphics 540
Merhaba arkadaşlar ben uzun zaman önce bot yapmıştım goormide ile always-on kullanıyordum ve nasıl başlattığımı bilmiyorum bot siteyi kapatsam bile sürekli aktifti şimdi botu "Node bot.js & disown" ile açıyorum harika çalışıyor fakat siteyi kapatınca 5 dk gibi kısa süre sonra bot otomatik kapanıyor always-on açık olmasına rağmen bu sorunu nasıl çözebilirim?

'Node bot.js &' arka planda bir islem baslatir. Sistem kapanmadigi surece de kapanmaz. GoormIde ise kendi islem parcaciginin altinda calistirdigi icin kendisini kapattiginiz zaman sizin botunuzu da kapatiyor. Bunun çözümü botunuzu ayri bir serverda veya konteyner teknolojisinde calistirmaktir.

'Node bot.js &' arka planda bir islem baslatir. Sistem kapanmadigi surece de kapanmaz. Goormıde ise kendi islem parcaciginin altinda calistirdigi icin kendisini kapattiginiz zaman sizin botunuzu da kapatiyor. Bunun çözümü botunuzu ayri bir serverda veya konteyner teknolojisinde calistirmaktir.

İşte eskiden böyle bir durum yoktu bunun çözümü var mı? Bir de ücretsiz bir server öneriniz veya kontenjan öneriniz var mı?

İşte eskiden böyle bir durum yoktu bunun çözümü var mı? Bir de ücretsiz bir server öneriniz veya kontenjan öneriniz var mı?
Replit kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı