Gothic Serisi Oynanır mı?

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Divine Divinity, Beyond Divinity, Divinity Developer's Cut serisinden sonra yeni bir oyun serisine başlamayı düşünüyorum. Kalan son 2 oyununu ekran kartı ve işlemci geliştirmesinden sonra oynamayı düşündüğüm için ara verdim. Gothic serisi var aklımda fakat 1 ve 2. oyunu bir sürü uğraş sonrası zar zor açılıyor. İlk 2 oyunu oynamasam çok bir şey kaybeder miyim? Özet vb. bir şey okusam evrenine daha rahat adapte olabilir miyim?

En sevilen ilk iki oyundur.4.oyuna hiç başlama, rezalet. Karakterler ve vuruşlar hantaldır ama oynadığın oyunlara bakılırsa seni rahatsız etmeyecektir.
Gothic'in kardeşi Risen serisi de vardır. Aynı geliştirici.

Risen serisini te ilk çıktığı zamanlarda oynamıştım fakat evrenini pek hatırlamıyorum desem yeridir. 4. oyundan kastınız ArcaniA sanırım. Küçükken bir internet kafede oynamıştım ve aşırı hoşuma gitmişti. Gothic serisini o yüzden almıştım. İlk olarak Gothic 1 ve 2 oynayayım o zaman duruma göre devam ederim teşekkür ederim yorumunuz için.

Risen serisini te ilk çıktığı zamanlarda oynamıştım fakat evrenini pek hatırlamıyorum desem yeridir.4. oyundan kastınız arcania sanırım. Küçükken bir internet kafede oynamıştım ve aşırı hoşuma gitmişti. Gothic serisini o yüzden almıştım. İlk olarak gothic 1 ve 2 oynayayım o zaman duruma göre devam ederim teşekkür ederim yorumunuz için.

Arcania çok fazla optimizasyon ve bug sıkıntısı vardı, diğer üç oyuna göre biraz daha serbestlik azdı. İsterseniz deneyin tabii, belki beğenirsiniz.

Rica ederim, iyi oyunlar şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı