GPU MHz değeri nasıl arttırılır?

ufqvar

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle ekran kartı GPU limiti 780 olarak gösteriyor maksimum değeri. Modeli resimde göründüğü gibi internetten bakıyorum 900MHz değerine çıkabiliyor benimki niye 780? Maksimum nasıl artar bilgisi olan var mı? Ayrıca Power Control değerini de elleyemiyorum sabit bir şekilde duruyor.

Dosya Ekleri

• aaaa.png
    aaaa.png
    147,2 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ekran kartı GPU limiti 780 olarak gösteriyor maksimum değeri. Modeli resimde göründüğü gibi internetten bakıyorum 900MHz değerine çıkabiliyor benimki niye 780? Maksimum nasıl artar bilgisi olan var mı? Ayrıca Power Control değerini de elleyemiyorum sabit bir şekilde duruyor.

MSI Afterburner kullanmayı dene.

Dosya Ekleri

• ffff.png
    ffff.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 90
Bu tarz kartlar günü kurtarmalık kartlardır.Hem güçsüz hemde soğutmaları yetersizdir.Hız aşırtma yaptığınızda ;Pc nin stabil çalışmadığını ,çoğu durumda reset atıp stock haline geleceğini gözlemleyebilirsiniz.
Not amd r5 ekran kartı sahibiyim. :)

Bu tarz kartlar günü kurtarmalık kartlardır.Hem güçsüz hemde soğutmaları yetersizdir.Hız aşırtma yaptığınızda ;Pc nin stabil çalışmadığını ,çoğu durumda reset atıp stock haline geleceğini gözlemleyebilirsiniz.
Not amd r5 ekran kartı sahibiyim. :)
bende biliyorum dostum iyi ekran kartıdır demedim zaten sorum bu kartın gpu mhz değerini 780 den 1000 mhz nasıl yaparım msi afterburn de maksimum 780, amd radeon da maksimum 780 daha fazla çıkaramıyorum nasıl yapıcaz?

Geri
Yukarı