GPU ve CPU %100 çalışmıyor

Güç seçeneklerinde kasıtlama olabilirmi birde yuzde 100 mü çalışmasi gerek acaba o konuyu tam bilmiyorum. Darbogazmi var acaba ayarlarda yada sistemde ?

Güncel Windows 10 sürümünde gözüküyor.
Peki, teşekkürler.
O oyun DX9 olduğu ve çok çok hafif olduğu için ekran kartı onu çerez niyetine yiyor. Haliyle kendini tamamen kullanmıyor/kullanamıyor. İşlemci zaten %100 olmamalı.
Benim CPU (I5-3337U) Minecraft'ta chunklar yüklenirken ve GTA 5'te neredeyse her zaman %100 çalışıyor. Yani bilgisayara zarar mı veriyorum?

Bilgisayarın hüçlü bir pc bu nedenle bu oyunlarda zorlanmıyor ve hızlarını düşürüyorlar eğer %90 gibi değerler istiyorsa MSAA yı aç

Aynı sorun bendede var herkes boş yapmış. Görev yöneticisi her zaman üstte seçeneği var ( yani alt tab ile masaüstüne geçmyiorrum ) oyunda oynarkenki değerlerim %10 cpu %5 gpu ?
Az çalışması iyi demiş arkadaşın biri. 30 fps alıyorum oyundan . Adam gibi %40 çalışsınlar bende 70 fps gibi alayım daha iyi değilmi

Aynı sorun bendede var herkes boş yapmış. Görev yöneticisi her zaman üstte seçeneği var ( yani alt tab ile masaüstüne geçmyiorrum ) oyunda oynarkenki değerlerim %10 cpu %5 gpu ?
Az çalışması iyi demiş arkadaşın biri. 30 fps alıyorum oyundan . Adam gibi %40 çalışsınlar bende 70 fps gibi alayım daha iyi değilmi
Lütfen yeni konu açın, 2 yıllık konuyu boş yere meşgul etmeyin.

Geri
Yukarı