Graffiti Nasıl Yapılır?

MusaBayrak25

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bazi sorularim var graffiti hakinda.
1: Skecleri bakarak yapiyorum, sorun olur mu yoksa kendim dusunerek mi yapmaliyim?
2: Ne süreden sonra duvara geçmeliyim?
3: Duvar aşamasi kağida göre nasil?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önce kağıt üzerinde çalış. Bakarak modellere yapabilirsin. Ama sonrasında kendine bir tarz geliştirmen yararına olur. Siyah beyaz çalış. Alıştıkça renkelndirmelere geçebilirsin. Yoksa sanki kopyala yapıştır yapmış gibi hissedersin. Ben ilk zamanlar arkadaşlarımın modellerini inceler yapmaya çalışırdım. Sonra kendi tasarım ve modellerimi egliştirdim. Duvar olayı bence en son olmalı. Çünkü batırdın mı geri dönüşü zor baya:)
Önce kağıt üzerinde çalış. Bakarak modellere yapabilirsin. Ama sonrasında kendine bir tarz geliştirmen yararına olur. Siyah beyaz çalış. Alıştıkça renkelndirmelere geçebilirsin. Yoksa sanki kopyala yapıştır yapmış gibi hissedersin. Ben ilk zamanlar arkadaşlarımın modellerini inceler yapmaya çalışırdım. Sonra kendi tasarım ve modellerimi egliştirdim. Duvar olayı bence en son olmalı. Çünkü batırdın mı geri dönüşü zor baya:)

Çözüm
Tesekkur ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı