Grafik tablet önerisi

Batuhann22

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 yıl gibi bir zamandır grafik / tasarım işleriyle ilgiliyim. Fakat son zamanlarda logotype (logo) gibi işlerde çizim tabletinin eksikligi bariz bir hal aldı. Sözün özüne gelirsek daha çok logo tasarımlarında yazı stilleriyle uğraşabileceğim (arada karakter çizimi de yapmaktayım.) bir grafik tablet istiyorum.

Arkadaşlarım giriş seviyesi 'wacom bamboo' serisini önerdiler ama buraya da bir danışmak istedim.

Arkadaşlar 3 yıl gibi bir zamandır grafik / tasarım işleriyle ilgiliyim. Fakat son zamanlarda logotype (logo) gibi işlerde çizim tabletinin eksikligi bariz bir hal aldı. Sözün özüne gelirsek daha çok logo tasarımlarında yazı stilleriyle uğraşabileceğim (arada karakter çizimi de yapmaktayım.) bir grafik tablet istiyorum.

Arkadaşlarım giriş seviyesi 'wacom bamboo' serisini önerdiler ama buraya da bir danışmak istedim.

Wacom Bamboo giriş seviyesi için ideal bir grafik tabletidir. 500TL'ye kadar çeşitleri mevcut. Daha üst düzey tabletler şuan için gereksiz. Yani illustrasyon resim çizmeyecekseniz gayet yeterli olacaktır.

Grafik Tabletler ve Grafik Tablet Kalem Modelleri - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı