Grafiti için sprey boya önerisi

Memolii7

Hectopat
Selam arkadaşlar, ben 2-3 yıldır kağıda graffiti çiziyorum gayet de güzel olduğunu düşünüyorum işin tekniğini falan öğrendim.

Bir anda duvara çizmeye heves ettim, fiyatları hakkında pek bir bilgim yok. İşte yeni başlayanlar için, uygun fiyatlı bir sprey önerebilir misiniz?

Ayrıca spreyi ne kadar kullanabileceğimi falan da anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi tık üstünü MTN94 spreylerinden almanı tavsiye ederim. Güvenle satın alabileceğin bir mağaza var Şişli/İstanbul'da. Website linkini de bırakıyorum:

Özellikle bu sprey işini başlayan her Rapçi Akçalı ile başlamıştır.

Akçalı güzeldir fakat biraz akar. Kaliteli bir renk, pigment istiyorsan Montana Black veya Gold fakat onlar seni aşabilir, bilmiyorum. Yapacağın çizime bağlı. Ben Montana kullanmaya başlayınca bir daha başka bir şey kullanmamıştım.

Özellikle bu sprey işini başlayan her Rapçi Akçalı ile başlamıştır.
Akçalı güzeldir fakat biraz akar. Kaliteli bir renk, pigment istiyorsan Montana Black veya Gold fakat onlar seni aşabilir, bilmiyorum. Yapacağın çizime bağlı. Ben Montana kullanmaya başlayınca bir daha başka bir şey kullanmamıştım.
Haklısınız ama Akçalı 25 lira, çok pahalı değil mi ya ben daha fiyat performans bir ürün diye biliyordum.

Haklısınız ama Akçalı 25 lira, çok pahalı değil mi ya ben daha fiyat performans bir ürün diye biliyordum.
Dostum ürün bu, bedeli bu. Fiyatı normal ve hatta en ucuzu. Sen bir telefona 2-3k çok deyip 200 TL'ye mi bulmaya çalışıyorsun? Hayır çünkü onun fiyatı o. Spreyi de istiyorsan parası neyse vermen gerek. Yoksa kağıttan devam et bütçen olana kadar.

Geri
Yukarı