Grand RP'de kimse gözükmüyor

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar Grand RP'de otelden dışarı çıktığımda herkes kayboluyor ve otele bir daha giremiyorum. Çözümü var mı? GTA 5'i sildim Grand'ı sildim düzelmedi.

Arkadaşlar Grand RP'de otelden dışarı çıktığımda herkes kayboluyor ve otele bir daha giremiyorum. Çözümü var mı? GTA 5'i sildim Grand'ı sildim düzelmedi.
Merhaba acaba sorunun çözümünü bulabildiniz mi aynı sorunu yaşıyorum.

@BatuhanSavacı @mavıuszed hocam bakabildin mi?

Bu arada çözümü buldum aynı hatayla karşılaşacak arkadaşlar ilk olarak Gta5 story mode girip grafik kalitesini düşürdüm normalde çok yüksekteydi ve ekran kartını güncelledim şu an sorunsuz bir şekilde oynuyorum.

Bu arada çözümü buldum aynı hatayla karşılaşacak arkadaşlar ilk olarak Gta5 story mode girip grafik kalitesini düşürdüm normalde çok yüksekteydi ve ekran kartını güncelledim şu an sorunsuz bir şekilde oynuyorum.
Bu arada bir kaç dakika sonra yine aynısı oluyor herkes kayboluyor sorun hala devam ediyor.

Son düzenleme:

Bu arada çözümü buldum aynı hatayla karşılaşacak arkadaşlar ilk olarak GTA 5 story mode girip grafik kalitesini düşürdüm normalde çok yüksekteydi ve ekran kartını güncelledim şu an sorunsuz bir şekilde oynuyorum.

Bu arada birkaç dakika sonra yine aynısı oluyor herkes kayboluyor sorun hala devam ediyor.

Hocam tüm her şeyi denedik. Bazen otelde gözüküyor ama dışarı çıkınca gidiyor falan. Oynamaktan vazgeçtik.

Geri
Yukarı