Grand Theft Auto IV Multiplayer Sorun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Canary27

Kilopat
Daha fazla  
GTA 4 ü torrent-oyun dan indirdim singleplayer için değil multiplayer için fakat multiplayer oynayamıyorum oynamak için games for windows live yükledim home tuşuna basıom açılmıyor nasıl yapacam bana IV MP yi indir demeyin sevemedim onu multiplayer i arkaşlarımla oynayacam yani telefonfan seçip oynayacam kastettiğim olay bu ve home tuşuna basınca live gelmiyor lütfen acil yardım edin !!!!!!!!

Abi sen çok yanlış yerdesin bu bir. 2. si torrent oyunla multiplayer oynamaya çalışmak çok zordur boşuna uğraşma. 3. Oyun 5-6 liraya kadar defalarca kez indi steam üzerinden buna rağmen satın almamışsan sana diyecek bir şey bulamıyorum. Ve burdan genelleme sesleniyorum 'Lütfen artık oyunlarınızı torentten oradan buradan saçma saçma indirip buraya saçma sapan oyun açılmıyor crack önerin korsan nereden indireyim bunu nasıl multiplayer oynayacam falan demeyin' Lütfen.

Almaya param kalmadı geçen Sniper Elite 3 ü aldım Call of Duty Ghosts aldım telefon aldım ondan param kalmadığı için alamadım yoksa çoktan alcaktım inan bende çakma oyunları sevemem ama param kalmadığı için alamadım

Ne yazık ki korsan oyuna yardım edemiyoruz. Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı