Grand Theft Auto V 100.50 Hatası

delibaslik

Decapat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Serbest
Nasılsınız? Benim sorunum şöyle şimdi GTA 5'i Steam'den veya kısayol ile çalıştırıyorum (oyunum orijinal).
Oyun açıldığında Social Club açılıyor ve benden hesabımı istiyor. Ben de hesabımı yazıp sign in e bastığımda biraz bekletiyor. Sonra 1000.50 hatasını veriyor. Steam ile alakalı hatamı bilmiyorum ama. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Steam yaz indirimlerinde GTA 5 almıştım oyunu bu sabaha karşı sorunsuz oynuyordum fakat bu sabah Social Club hesabıma girmemi istedi. Giriş yapmayı denedikten sonra 1000.50 hatasını verdi. Bu hatayı nasıl çözebilirim, hata bir tek ben de mi var yoksa genel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucular bakımdaymış düzelmiş olması gerekiyor.
Teşekkür Ederim
Sunucularda bakım vardı bitti şu an girebiliyor olman gerek.
Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar. Steam yaz indirimlerinde GTA 5 almıştım oyunu bu sabaha karşı sorunsuz oynuyordum fakat bu sabah Social Club hesabıma girmemi istedi. Giriş yapmayı denedikten sonra 1000.50 hatasını verdi. Bu hatayı nasıl çözebilirim, hata bir tek ben de mi var yoksa genel mi?
Dün Bendede Vardı Social Clubu Silip Rockstar Games Sitesinden Social Clubun Gta5 İçin Son Sürümüü Yükleyip Deneyin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı