Graveyard Keeper Türkçe yama var mı?

Hayır ama yamayı yapan arkadaş yamayı şu anki sürüme ve yeni DLC paketlerine güncelleştirmek için tekrar işe koyuldu. Buyurun linki:

Dediğiniz sitedeki konudan 1. sayfayadaki linklerden indiriliyor değil mi?

IMG_20220321_162321.jpg

Yanlış bir şey indirmeyeyim diye soruyorum.

Evet indirip oyunun data klasöründeki dosya ile değiştireceksin. Bende kullandım.
Teşekkürler.
Evet indirip oyunun data klasöründeki dosya ile değiştireceksin. Bende kullandım.

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama graveyard keeperi almayı düşünüyorum birkaç DLC var oyunu oynamışsınız sanırım DLC'ler alınır mı söyler misiniz?

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama graveyard keeperi almayı düşünüyorum birkaç DLC var oyunu oynamışsınız sanırım DLC'ler alınır mı söyler misiniz?

Tabii ki kesinlikle alınır. Ama indirimde almanızı tavsiye ederim. Ben indirimde oyun + DLC'leri olan paketi almıştım sonrada ayrı olarak Better Save Soul DLC'sini almıştım. Aslında ilk önce oyunu bir oynayın veya videolarını izleyin severseniz oyunu ve DLC'lerini alın. Ben bu tarz oyunları çok seviyorum Stardew Valley'de 70 saatim var. Graveyard keeper bir nevi Stardew Valley alternatifi zaten. Bu yüzden hiç tereddüt etmeden almıştım. Siz gene de ne olur ne olmaz video izleyin yada oyunu alıp biraz oynayıp beğenmezseniz iade edersiniz. Bu arada Türkçe yamada sadece Better Save Soul DLC'si çevrili değil söyleyeyim hala çevrilme aşamasında. Yarın indirim olacak bekleyin oyunu 8 TL'ye almıştım ben.

Tabii ki kesinlikle alınır. Ama indirimde almanızı tavsiye ederim. Ben indirimde oyun + DLC'leri olan paketi almıştım sonrada ayrı olarak better Save soul DLC'sini almıştım. Aslında ilk önce oyunu bir oynayın veya videolarını izleyin severseniz oyunu ve DLC'lerini alın. Ben bu tarz oyunları çok seviyorum Stardew Valley'de 70 saatim var. Graveyard keeper bir nevi Stardew Valley alternatifi zaten. Bu yüzden hiç tereddüt etmeden almıştım. Siz gene de ne olur ne olmaz video izleyin ya da oyunu alıp biraz oynayıp beğenmezseniz iade edersiniz. Bu arada Türkçe yamada sadece better Save soul DLC'si çevrili değil söyleyeyim hala çevrilme aşamasında. Yarın indirim olacak bekleyin oyunu 8 TL'ye almıştım ben.

Çok çok teşeklür ederim benim de stardew valleyde 100 saatim var çok sevmiştim can sungurdan videolarda izledim sevdim oyunu bende indirim bekliyordum yarın indirim olacaksa hemen alırım son bir şey daha soracağım bütün DLC'ler iyi mi direk paket olarakmı alayım sizide bir tık uğraştırdım ama.

Çok çok teşeklür ederim benim de stardew valleyde 100 saatim var çok sevmiştim can sungurdan videolarda izledim sevdim oyunu bende indirim bekliyordum yarın indirim olacaksa hemen alırım son bir şey daha soracağım bütün DLC'ler iyi mi direk paket olarakmı alayım sizide bir tık uğraştırdım ama.
Tüm DLC'ler iyi değil çok çok iyi. Bende Can Sungur'dan video izleyip almıştım. DLC'ler oyunu bi 30 saat daha uzatır. Hatta daha da fazla olabilir :D Henüz oyunu tam bitirmediğim için bilemiyorum. Ama en az 30 saat uzatıyor ekledikleri hikayelere, NPC'lere ve görevlere bakacak olursak.

Tüm DLC'ler iyi değil çok çok iyi. Bende can Sungur'dan video izleyip almıştım. DLC'ler oyunu bir 30 saat daha uzatır. Hatta daha da fazla olabilir :D henüz oyunu tam bitirmediğim için bilemiyorum. Ama en az 30 saat uzatıyor ekledikleri hikayelere, NPC'lere ve görevlere bakacak olursak.

Çok teşekkür ederim ama oyuna indirim gelmemiş bugün ya.

Tüm DLC'ler iyi değil çok çok iyi. Bende Can Sungur'dan video izleyip almıştım. DLC'ler oyunu bi 30 saat daha uzatır. Hatta daha da fazla olabilir :D Henüz oyunu tam bitirmediğim için bilemiyorum. Ama en az 30 saat uzatıyor ekledikleri hikayelere, NPC'lere ve görevlere bakacak olursak.
Hocam merhaba çok uzun süre sonra konuya mesaj gönderiyorum, graveyard keeeprda hala oynuyormusunuz? oynuyorsanız yüklediginiz yamayı googl drive upload'lama şansınız varmı acaba?

Çok teşekkür ederim ama oyuna indirim gelmemiş bugün ya.
Hocam veya siz de hala türkçe yama varsa Googl Drive'a yükleme şansınız varmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı