Great Discover virüsü nasıl silinir?

Enes Talha POLAT

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar görev yöneticisinde böyle bir uygulama gördüm. Virüsmüş. Denetim Masası'ndan kaldırdım şimdi ise görev yöneticisinde gözükmüyor. Silinmiş midir? Başka ne yapabilirim? Bir de şifrelerim falan tehlikede olabilir mi?

Merhabalar great-discover silmek için gerekn şey Avast anti virüs programı indirin sonra kurulum olduysa koruma diye solda secenek olacak tıklayın karantina sağda diye bir şey yazcak tıklayın ve great discover in yüklü olduğu klasör i seçin tara yapın tehdit bulursa silin bende bir sürü anti virüs.

Hesaplarınızda 2FA açın, olmadı şifreleri değiştirin.

Kaspersky (klasiğimiz) ile tam tarama yapın.
Merhabalar great-discover silmek için gerekn şey Avast anti virüs programı indirin sonra kurulum olduysa koruma diye solda secenek olacak tıklayın karantina sağda diye bir şey yazcak tıklayın ve great discover in yüklü olduğu klasör i seçin tara yapın tehdit bulursa silin bende bir sürü anti virüs.
Avast değilde, Vasat demek istediniz herhalde.

klasörü shift+delete yaparak sildim sonra avastala taradım bir şey çıkmadı.
Avast var da bende kasperskyı kursam ikisi aynı anda çalışır mı

Hesaplarınızda 2FA açın, olmadı şifreleri değiştirin.

Kaspersky (klasiğimiz) ile tam tarama yapın.

Avast değil de, Vasat demek istediniz herhavast VA

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardım edecektir.

Geri
Yukarı