Green Card başvuruları ne zaman başlayacak?

Kertenkele.2001

Centipat
Daha fazla  
Green Card'a baş vurmak ıstıyorum fakat basvuracagım. Fakat sıtede bir tane gıriş yerı var ve oda sonuçları kontrol etmek için başvurular ne zamana baslar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Green Card'a baş vurmak ıstıyorum fakat basvuracagım. Fakat sıtede bir tane gıriş yerı var ve oda sonuçları kontrol etmek için başvurular ne zamana baslar?
Eylul baslarinda diye hatirliyorum.
"DV-2023 Entrants have until September 30, 2023 to check the status of their entry through this website. The DV-2023 registration period was from October 6, 2021, until November 9, 2021" denmis. Eylulun sonu ya da Ekimin basinda.

Eylul baslarinda diye hatirliyorum.
"DV-2023 Entrants have until September 30, 2023 to check the status of their entry through this website. The DV-2023 registration period was from October 6, 2021, until November 9, 2021" denmis. Eylulun sonu ya da Ekimin basinda.
Hocam bize çıkar mı? Neler gerekiyor çıkması için?

Hocam bize çıkar mı? Neler gerekiyor çıkması için?
Green Card cekilisinin rastgele olmasi herkes icin bir sans ihtimali yaratiyor. Eger 18 yasin altinda iseniz, aileniz sizin adiniza katilabilir. 18 yasini doldurdugunuzda aileniz ile birlikte gidebiliyorsunuz. Ya da ailenizden (birinci derece akraba, anne - baba) birine cikarsa, ailecek gidebiliyorsunuz.

Biz 2006'da basvurduk, 2007'de kazandik, 2009'da gittik.

Geri
Yukarı