Green Card başvurusu nasıl yapılır?

452695

Hectopat
Arkadaşlar geçenlerde 18 yaşıma girdim ve Green Card başvurusunu gördüm. Başvururken nelere dikkat etmeliyim? Mezun senemdeyim. Olur da bir ihtimal kazanırsam ne yapmam gerekiyor? Ayrıca başıma bir iş gelir mi?

Arkadaşlar geçenlerde 18 yaşıma girdim ve Green Card başvurusunu gördüm. Başvururken nelere dikkat etmeliyim? Mezun senemdeyim. Olur da bir ihtimal kazanırsam ne yapmam gerekiyor? Ayrıca başıma bir iş gelir mi?
Bu arkadaş konuya epey hakim görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yeşil kart forum diye bir site var orada bununla ilgili bir yönerge var. Oradan bakıp kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey İngilizce karakterler kullanmak. Eğer kazanırsanız asıl olay o zaman başlıyor. Belge göndermeler filan sonrasında sağlık muayenesi sonrasında mülakat gibi kademeli ilerleyen bir süreç. Detaylar dediğim gibi yeşil kart forum da bayağı var. Açıkçası seçilmek size bir kapı açıyor fakat o kapıdan içeri girip ilerleyebilmeniz için yüklü miktarda bir paranızın olması gerekiyor.

Pasaport lazım önce pasaportu çıkart sonra sitesinden kayıt yaptırıyorsun.
bu sene bu şart yok

Geri
Yukarı