Grovemade mouse pad neden pahalı?

• Konuyu başlatan Shai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 521

Shai

Decapat
Setup videoları izlerken yurt dışında sürekli bu mouse Pad'i görüyorum, tasarımı ve masa da duruşu falan çok hoş, neden bu kadar pahalı olduğunu anlayamadım. Yanılmıyorsam bir oyuncu Pad'i değil ve yüzeyine bakarsak da tüylü gibi pek rahat olduğunu da düşünmüyorum ama yine de çok hoş :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı videolarda Pad'in üstüne farenin altına ek bir pad yerleştiriyorlar, çözemedim.

Son düzenleme:
Setup videoları izlerken yurt dışında sürekli bu mouse Pad'i görüyorum, tasarımı ve masa da duruşu falan çok hoş, neden bu kadar pahalı olduğunu anlayamadım. Yanılmıyorsam bir oyuncu Pad'i değil ve yüzeyine bakarsak da tüylü gibi pek rahat olduğunu da düşünmüyorum ama yine de çok hoş :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı videolarda Pad'in üstüne farenin altına ek bir pad yerleştiriyorlar, çözemedim.

Bunları masa halısı gibi düşünüceksin ve senin attığın linkdekini Premium deri ve yünden yapıyorlar onun yerine 90x40 mouse pad alıp aynı şekilde kullanabilirsin.

Sence bunların mouse hissiyatı nasıldır? Pad kullanmıyor çoğu kişi.

Günlük kullanım için kullanılabilir ama oyun için kullanılabileceğini düşünmüyorum çünkü üst kısmı yünden yapıldığı için zamanla kıllar yüzeyde belirecek ve farenin sensörünü etkileyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı