Grundig GNB 1589 B1 HDD ve SSD aynı anda kullanılır mı?

Little Grogu

Hectopat
Daha fazla  
Grundig GNB 1589 B1 laptopum var şu an HDD kullanıyorum laptoptan çok anlamıyorum 128 GB SSD almayı düşünüyorum acaba SSD slotu var mı ek olarak HDD ile SSD aynı anda kullanabilir miyim?

Grundig GNB 1589 B1 laptopum var şu an HDD kullanıyorum laptoptan çok anlamıyorum 128 GB SSD almayı düşünüyorum acaba SSD slotu var mı ek olarak HDD ile SSD aynı anda kullanabilir miyim?
Eski kullandığım laptop. DVD dönüştürücü ile takarsan beraber kullanabilirsin. Dönüştürücü kutusunun küçük olanını ve yorumları iyi olanını al. Büyük olan da oturuyor. Önce büyük almıştım ama kaba olduğu için vidaları gevşetmek zorunda kalmıştım, kasaya çok sıkışıyor ve kasanın görüntüsünü bozmamak için takılan kapak kısmı da çıkıntı duruyor. Görüntüsü rahatsız ettiği için daha sonra değiştirdim. Ebatlarını hatırlamıyorum, küçük bir araştırmayla bulabilirsin.

Eski kullandığım laptop. DVD dönüştürücü ile takarsan beraber kullanabilirsin. Dönüştürücü kutusunun küçük olanını ve yorumları iyi olanını al. Büyük olan da oturuyor. Önce büyük almıştım ama kaba olduğu için vidaları gevşetmek zorunda kalmıştım, kasaya çok sıkışıyor ve kasanın görüntüsünü bozmamak için takılan kapak kısmı da çıkıntı duruyor. Görüntüsü rahatsız ettiği için daha sonra değiştirdim. Ebatlarını hatırlamıyorum, küçük bir araştırmayla bulabilirsin.
Merhaba bu ürün olur mu acaba Alfais Al-4716 SATA HDD Harddisk Caddy Kızak Kutu SSD Notebook , İkinci HDD Takma, 9.5 mm: Amazon.com.tr
İçinde SSD slotu olup olmadığını bilmiyorum lakin CD yeri varsa takabilirsin aparatlar oluyor internette de rahatça bulabilirsin YouTube'da kurulumu da vardır.
Teşekkürler

9.5'ti sanırım. İnternetten baktım fakat grundig için ölçüleri bulamadım. Garanti olsun derseniz sipariş vermeden önce cd romu çıkarın, yüksekliğini ölçerek sipariş verin. Ürün gelip sorunsuz taktığınızda SSD dosya gezgininde görünmezse disk yönetimine girip taktığınız SSD'yi sıfırlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı