GT 1030 GTA 5 grafik sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Daestro

Hectopat
Yer
Satürn
Daha fazla  
Merhabalar, GTA 5 Epic Games'den indirdim kurdum. Bilgisayarımın 1 adet RAM'i bozuk olduğu için bilgisayar uzun süre 4 GB çalıştı ve ben 4 GB RAM ile GTA 5 oynamak istedim. Grafikler güzeldi fakat oynanmıyordu takılma vs oluyordu ama grafiklerde bozulma yoktu. Bunun için setting. XLM ve commandline dosyaları indirip GTA 5'in kurulu olduğu yere attım, grafikler malumunuz kötüleşti sonrasında yeni RAM taktım yüklediğim dosyaları sildim grafikleri High'a çektim. Fakat 4 GB RAM ile oynamak için yüklediğim dosyaları silmeme rağmen oyun hala o grafikleri gösteriyor ve gölgeler uzaktan piksel gözüküyor, insanlar bozuk kaplama ile gözüküyor ve hepsi sadece çok yakınlaşınca düzeliyor. Dosyaları doğruladım yeni setting.xml dosyası denedim ona rağmen olmadı. Lütfen yardım eder misiniz? Oyunu hayatım da ilk defa oynayacağım, bitirmek istiyorum.

Sistem özelliklerim:

i5-3470.
GT1030 2 GB.
8 GB DDR3 1600 MHz RAM.
HDD kullanıyorum.

Oyunun orjinal dosyalarını değiştirmişsin ve oyunu epicte indirmişsin, oyunun orjinal dosyaları duruyormu ayrı bir yerde ?
Hayır durmuyor, affedersiniz aptal gibi onları yedeklemeden, dosyaları atmışım.

RAM oyunlarda takılmayı önler ayrıca oyunun yükleme hızını artırır. Yani RAM FPS'yi etkilemez. Benim tercihim oyunu silin bir daha yükleyin.
İndirmek tam 4 günümü almıştı bir 4 gün daha beklemek istemiyorum. :(
Oyunun orjinal dosyalarını değiştirmişsin ve oyunu epicte indirmişsin, oyunun orjinal dosyaları duruyormu ayrı bir yerde ?
Oyunda kaplamalar vs. düzeldi fakat belli bir daire oluşuyor ve onun dışındaki gölgeler ve çimenler gözükmüyor. O çemberin içine giren gölge ve çimenler detaylanıyor sadece..

Geri
Yukarı