GT 1030 İçin M4A78LT-M-LE Anakarta İşlemci Önerisi

Ekrem345

Hectopat
Benim anakart M4A78LT-M-LE. Ben GT 1030 alacağım da, buna uygun darboğaz yapmayacak bir AMD işlemci istiyorum. 500 TL'yi aşmasa çok güzel olur. Bir de şu anki işlemcim AMD Athlon II X2 255 3.10 GHz.
Bir de benim anakart kaç MHz RAM destekliyor arkadaşlar? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anakart M4A78LT-M-LE. Ben GT 1030 alacağım da, buna uygun darboğaz yapmayacak bir AMD işlemci istiyorum. 500 TL'yi aşmasa çok güzel olur. Bir de şu anki işlemcim AMD Athlon II X2 255 3.10 GHz.
Bir de benim anakart kaç MHz RAM destekliyor arkadaşlar? Şimdiden teşekkürler...

Diğer sistem özelliklerinizi yazar mısınız?

Güç kaynağı marka model belirtin veya güç dağılım etiketinin görselini paylaşın. Mevcut RAM kaç GB? Monitörünün çözünürlüğü nedir? Ekran kartı dahil yükseltme için toplam bütçe ne kadar?

Anakartınıza 1600 MHz RAM takabilirsiniz. Overclock ile 1800 MHz'ye kadar çıkıyor. Güç kaynağınız yeterliyse fiyat performans olarak GT 1030 ile birlikte Phenom x6 1055T alabilirsiniz. Fazlasıyla yeterlidir.

Tahmini Teslimat Zamanı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı