GT 1030 renk bozukluğu sorunu

Legios

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bugün itibariyle yeni ekran kartı almış bulunmaktayım. Ekran kartını slota düzgünce taktım. HDMI kablosunu taktım. Açtım, driverları güncelledim.Bilgisayarı tekrar açtığımda renk, yazı ve şekiller bozulmuştu.Driverları sildiğimde ise bir problem olmadığını farkettim.Sizce bunun sebebi ve çözümü nedir ?
  • Ekran kartım: GT 1030
  • İşlemcim: i5 6500

Son düzenleme:
Monitörünüz sıkıntılı olabilir mi?
TV'de deneyebilirsiniz misiniz?
Monitörüm zaten TV ekranı.VGA ve HDMI çıkışları mevcut.Bu sorun sadece driverlar mevcutken oluyor.Şimdi manuel olarak bir daha kuruyorum NVIDIA sitesinden.Sonuçları yazacağım.

Değişen bir şey olmadı.Nasıl tarif edeceğim bilmiyorum.3D gözlüğü ile bakıyor gibi.Yazılar çok keskin ve ekran gereğinden çok parlak.Simgelerinde arkasında beyaz gölgeler oluyor.Ama ne bir çizgi ne de bir ekran bozukluğu yok.Renk ve fontlar çok rahatsız edici.

VGA kablo kullandığım için olabilir mi acaba ? Bilgisayarın SS ini alıp telefonuma attım hiçbir sorun yok kaymak gibi.

Galiba sorunu hallettim ben TV ekranı kullandığım için PC menüsünden HDMI menüsüne geçtim.Ayarları farklıymış ekranın.Sanırım halledebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı