GT 1030 sistem kaça satılmalı?

Heisenbergin

Hectopat
Yer
Albuquerque
Daha fazla  
Meslek
Kimya Öğretmeni
Merhaba, masaüstü bilgisayarımı komple sistem olarak satıyorum.

Ancak fiyatlandırmayı çok mu yaptım yoksa az mı emin değilim. Şu anki piyasaya hakimseniz incelemenizi rica edeceğim. (5500tl)

Son düzenleme:

Şahsen ben almazdım. O paraya i3 10100F sistem dizerim. Fakat o sistemin edeceği Max para 4K oda çift monıtor diye ben i3 6100 gtx 760 sistemı 5k'ya sattım. monıtor dahildi

O ekran kartının ederi zaten 1K bile etmiyor. 700-800 Ederi. Diğer parçalara da şöyle bakınca, yok hocam o fiyat çok yanlış. Keriz olursa amenna ama o fiyata o sistem olmaz.

Şahsen ben almazdım. O paraya i3 10100F sistem dizerim. Fakat o sistemin edeceği Max para 4K oda çift monıtor diye
Pc düşük ancak ekipmanlar iyi ayrı ayrı satılabilir gibi pc çok para etmez.

Benim sisteme 5 k diyor bu Technopat sakinleri bu daha az eder. Ki ben benim sistemi alamayacaklırını biliyorum 5 k ya.

ben 7k'ya i3 10100f gtx 1660s topladım

Birader burada sazan arıyor gibi mi duruyorum? Düzgünce yorum yapacaksan yap.
İlana koymadan önce açacaksınız o zaman konuyu beyefendi. Siz bu konuyu açmasanız da alsa bir genç çocuk GTA oynama hayaliyle o bilgisayarı eve gelince hüsran yaşasa ne olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…