GT 1030 sistem nasıl?

Fatihho0

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Sizce sistemim (ETS 2-GTA 5- CS:GO) için yeterli midir?
@64 GB RAM @intel core i5 2400CPU 3.10 GHz işlemci @64bit Windows10 Pro orijinal sürüm yüklü @nvidia GeForce GT 1030 Ti 2 GB ekran kartı @ATX-400W Power Supply.

Son düzenleyen: Moderatör:
ramlerin ddr kaç olduğunu vs yazabilir misin?

O oyunlar için kuşkusuz yeterli bir ekran kartı gt 1030

O oyunlar için kuşkusuz yeterli bir ekran kartı gt 1030
Ya küçüklüğümden beri hastasıyım ets2'nin ama bi ağız tadıyla oynayamadım yüksek ayarlarda oynasam yeter bana sizce oynatır mı?

Ya küçüklüğümden beri hastasıyım ets2'nin ama bi ağız tadıyla oynayamadım yüksek ayarlarda oynasam yeter bana sizce oynatır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemciyi 10100F ekran kartını H410 olarak değiştirirsen güzel olabilir.

Cihazı 2.El Alıyorum Şu Anlık Bir Bilgim Yok Ama Cihaz 5 Aylık DDR3 Olduğunu Sanmıyorum.
İşlemci DDR3 desteklediği için RAM'ler de DDR3. Eğer bütçe arttırmak istemiyorsanız, bu sistem de isteklerinizi rahatça karşılayacaktır. Eğer bütçe artabilirse daha güncel parçalar alınabilir.

Bu cihazı 2. El alıyorsan ve aldığın kişi cihaz 5 aylık diyor ise Turbox ya da Izoly gibi bir marka olabilir dikkatli olun. Genellikle o markalar eski nesil işlemci, ram kullanıp 1030 yada 730 vs takıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…