GT 1030 sistem oyun performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 10

lalo22

Hectopat
Daha fazla  
Daha önceki açtığım konuda ekran kartı modelini sordum ve almaya karar verdim.
Sistemim;
i3 3220.
4 GB RAM.
H61H2-MV anakart.
300W PSU.
Üzerine ekleme olarak PNY GT 1030 2 GB Low profile ekran kartını almaya karar verdim. Bu sistem ile GTA 5, Valorant, CS:GO, Fortnite, ETS 2 gibi oyunları oynayabilir miyim? Performansa önem veren birisiyim o yüzden en düşük ayarlarda olsa dahi akıcı oynamak istiyorum.
Ekleme olarak, ısınma olayını da göz önünde bulundurunuz lütfen, yani en kötü 3 4 saat oyun oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim;
i3 3220.
4 GB RAM.
H61H2-MV anakart.
300W PSU.
Üzerine ekleme olarak PNY GT 1030 2 GB Low profile ekran kartını almaya karar verdim. Bu sistem ile GTA 5, Valorant, CS:GO, Fortnite, ETS 2 gibi oyunları oynayabilir miyim? Performansa önem veren birisiyim o yüzden en düşük ayarlarda olsa dahi akıcı oynamak istiyorum.
Ekleme olarak, ısınma olayını da göz önünde bulundurunuz lütfen, yani en kötü 3 4 saat oyun oynuyorum.
Hocam dropları engellemek için 4gb ram eklemeniz gerekebilir

Sistemim;
i3 3220.
4 GB RAM.
H61H2-MV anakart.
300W PSU.

Hocam onun yerine RX460 alabilirsiniz, bu kartla CS:GO'da 60 FPS alırsınız, çift kanal 4+4 RAM iyi olacaktır.

Hocam onun yerine RX460 alabilirsiniz, bu kartla CS:GO'da 60 FPS alırsınız, çift kanal 4+4 RAM iyi olacaktır.
Hocam 300W bir Power Supply ile RX460 Sıkıntı çıkarmaz mı ? Ben 300W Psu'ya en uygun kartın GT1030 Olduğunu düşündüm.
300W PSU ile alınabilecek bir seçim. Bahsettiğiniz oyunları akıcı oynarsınız. Ama Low profile, küçük kasalar için tasarlanmıştır. Isınması muhtemeldir. MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OC GDDR5 DX12 - incehesap.com
Low Profile kart ile ortalama kaç saat oynayabilirim ? 2.El alacağım kartı ve LP Bir kart buldum Bütçeme uygun.

Geri
Yukarı